Forum Sorunları 2

Black-Coder

Uzman üye
30 Mar 2013
1,090
0
Merhaba; TurkHackTeam.Net Üst Düzey Yönetimi

Size bir kaç şikayetimi belirtmek istiyorum ve düzenlenmesini istiyoruz. Çünkü bu durumdan sadece ben değil bir sürü üye şikayetcidir.
Profilerimizin 2. sayfasına geçince aynı nickle olan başka bir kullanıcıyı gösteriyor ve profillerimizi doğru duzgün göremiyoruz ve 2. sayfada olan mesajları göremiyoruz.

Diğer bir sorun ise tüm üyeler profillerini temiz tutar ve bende tutarım tabiki de.
Bunun için tüm mesajlarımı sildim ama "Bu Mesaj Black-Coder tarafından silinmiştir." yazısını silme imkanımız yok mu yani durmadan yönetime çıkıp duvarımda mesajları siler misiniz gibi yazılar yazmak istemiyorum ve bu yazı yüzünden diğer sayfayada geçemiyorum geçsem başka kişiye yönlendiriyor o mesajı silirsem eğer mesajlar yavaş yavaş gözükecektir ama ne olursunuz artık bir yardımcı olun her yıl bununla uğraşıyoruz.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
Öncelikle 2. sayfada başka üyeye geçme sorunu herkesde yaşanmamakta, ncik değişikliği yapan kişilerde yaşanan bir sorun.
Bunun çözümü henüz yok sanırım, keza benim profilimde öyle.

2. sorununuzda bahsettiğiniz yetki smod yetkisi :)
yani bırakın üyeleri moderatörlerde dahi iz bırakmadan silme olayı yok.
Nedeniyse tartışma vs. gibi durumlarda iz bırakmadan mesaj silindiğinde bir daha vbulletin panelinden log kontrolu vs. gerekiyor ki bu da yeterince eziyetli.

Profilinizdeki mesajlarınız için yapılabilecek bir şey yok, ama diğer sorunu belki sayın Elazığlı çözebilir.

Black-Coder

Uzman üye
30 Mar 2013
1,090
0
Öncelikle 2. sayfada başka üyeye geçme sorunu herkesde yaşanmamakta, ncik değişikliği yapan kişilerde yaşanan bir sorun.
Bunun çözümü henüz yok sanırım, keza benim profilimde öyle.

2. sorununuzda bahsettiğiniz yetki smod yetkisi :)
yani bırakın üyeleri moderatörlerde dahi iz bırakmadan silme olayı yok.
Nedeniyse tartışma vs. gibi durumlarda iz bırakmadan mesaj silindiğinde bir daha vbulletin panelinden log kontrolu vs. gerekiyor ki bu da yeterince eziyetli.

Profilinizdeki mesajlarınız için yapılabilecek bir şey yok, ama diğer sorunu belki sayın Elazığlı çözebilir.

O sorun aslında düzeltilebilir Elazığ bir süre böyle olacak demişti yönlendirme yani bu saçma bir sistem senin profilinde başka bir profile gidiyor ve bu hiç iyi bir şey değil.

O zaman profillerimiz için hep size mi danışmamız gerek?

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
O sorun aslında düzeltilebilir Elazığ bir süre böyle olacak demişti yönlendirme yani bu saçma bir sistem senin profilinde başka bir profile gidiyor ve bu hiç iyi bir şey değil.

O zaman profillerimiz için hep size mi danışmamız gerek?

AÇıkcası şöyle söyliyeyim, profilinizde yazı olmasını istemiyorsanız kapalı tutarsanız, ha buna ne gerek var? bana göre, ama yok illa kimse yazmasın etmesin diyorsanız kapatırsın profil sayfanızı olur biter.
Ama her seferinde bizlere gelip profilimi temizle demeniz amelelik olur biraz değil mi?
Mesaj siliyorsanız orada silindiği yazmak zorunda, başka çaresi yok.

Black-Coder

Uzman üye
30 Mar 2013
1,090
0
AÇıkcası şöyle söyliyeyim, profilinizde yazı olmasını istemiyorsanız kapalı tutarsanız, ha buna ne gerek var? bana göre, ama yok illa kimse yazmasın etmesin diyorsanız kapatırsın profil sayfanızı olur biter.
Ama her seferinde bizlere gelip profilimi temizle demeniz amelelik olur biraz değil mi?
Mesaj siliyorsanız orada silindiği yazmak zorunda, başka çaresi yok.

Zaten öyle yaptım siz sağolun tüm mesajları sildiniz ve ardından kalıntıları da sildiniz profilim artık kalıcı olarak kapalı tutulacaktır.
Ulaşmak isteyen Özel Mesaj atar veya Skype adresim profil bilgilerimde oradan bulur ekler.
Ama şu yönlendirme konusu hakkında bir elazığ'dan haber alamadık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.