|☪| Forum tasarımı hakkında dusunceleriniz ? |☪|

Siyaj

Katılımcı Üye
21 Eki 2015
680
0
Turkey
hegza_tasarim.gif

Evet kardeşlerim forumun tasarımı hakkında dusuncelerınızı yazarsanız sevınırım.

Benim fikrim; bolesıne aktif ve guclu bir forumun daha güzel ve göz alıcı bir tasarmının olmasını istiyorum.Forumumuzun tasarımı biraz eskide kalmışa benziyor.Birçok forum goruyorum pasif, güçsüz olan ama forum tasarımları cok guzel.Hiç olmassa siyah dan beyaza geçersek iyi olur.Gönlümüz gözümüz acılsın.

Not : Bir tane denyo cıkıpta begenmıyosan git, kalmak zorundasın derse kardeşlikten silerim.

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
hegza_tasarim.gif

Evet kardeşlerim forumun tasarımı hakkında dusuncelerınızı yazarsanız sevınırım.

Benim fikrim; bolesıne aktif ve guclu bir forumun daha güzel ve göz alıcı bir tasarmının olmasını istiyorum.Forumumuzun tasarımı biraz eskide kalmışa benziyor.Birçok forum goruyorum pasif, güçsüz olan ama forum tasarımları cok guzel.Hiç olmassa siyah dan beyaza geçersek iyi olur.Gönlümüz gözümüz acılsın.

Not : Bir tane denyo cıkıpta begenmıyosan git, kalmak zorundasın derse kardeşlikten silerim.

Hocam çoğu zaman forumda takılıyoruz, beyaz renk hem fazla göz yoruyor hemde yazı renklendirmesinde sıkıntı yaratır diye düşünüyorum, ama şu rütbeler daha şekil olabilir...

Siyaj

Katılımcı Üye
21 Eki 2015
680
0
Turkey
Hocam çoğu zaman forumda takılıyoruz, beyaz renk hem fazla göz yoruyor hemde yazı renklendirmesinde sıkıntı yaratır diye düşünüyorum, ama şu rütbeler daha şekil olabilir...

bilmiyorum o zaman gri olsun daha ıyı olur ayrıca rutbelerın gif olması cok guzel ama daha iyi olabilir

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
20
Antalya
Default temanın değişeceğini sanmıyorum ama alternatif temalar getirilebilir diye düşünüyorum bende..

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Black Sight'in de dediği gibi default tema değişmez büyük ihtimal.Alternatif temalar getirilebilir ancak bana kalırsa default tema forum için gayet stabil ve hoş.

Önemli olan bence işlevsellik görünümden ziyade :)

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
kaç senedir aynı tema olabilir ama bu tema güzel beyaz göz yorar diğer renklerde fazla cıvık
lakin rankların değişme vakti gelmiştir belki

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
senin dügünün olsa dügüne pijama takimi ile gidermisin ? gitmezsin hack forumlarınada beyaz tema gitmiyor ;)

Bu cümlenin üstüne daha bir şey denmez vallahi :) bana sorarsan şuan forumun teması gayet güzel. Optimizasyon olarak da gördüğüm en hızlı sitelerden. E siteye yapılacak herhangi bir ekleme göz alışkanlığımızı bozacağı gibi, sitenin performansını da düşürebilir.

Konuyu açan kardeşim belki thtyi yeni keşfediyor olabilir ama biz yıllardır siyah temaya alışkınız :) herhangi bir değişiklikte yabancı bir foruma gelmiş gibi hissedebilir herkes. Görüşüm, forumun aynen kalması.

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
hocam çoğu zaman forumda takılıyoruz, beyaz renk hem fazla göz yoruyor hemde yazı renklendirmesinde sıkıntı yaratır diye düşünüyorum, ama şu rütbeler daha şekil olabilir...

katılıyorum rütbeler birazda ha önem verilmeli

[ bir tanesi illaki beğenmiyosan çık git diyecek o yüzden bu benim düşüncem kardeşim diyenlere ]

firepath

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
536
0
Default olarak bu olabilir. THTde eski tema yeni tema mobil tema seçme yeri vardı. Oraya eklenebilir isteyen kullanır.
Edit: sağlam troll yapılırdı Allah affetsin

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Siyah tema göz yormaz, ayrica hack siteleri için ideal. Tema üzerinde sürekli oynamalar yapuliyor2zaten. Ayrica bir tema değişikliği o kadar kolay birsey değil forumdaki tum konular bu temaya göre renklendirilmis. Eğer tema değişimi olursa bu yazıların okunmayacagini da kabul etmek gerekir.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Simdi arkadaslae iyi hos diyorsunuz da tema eklemekle bitmiyor.Onun bir ton açığı var.Onlari hallederiz tamam da optimizesi var.Sitenin hızı da çok onemli bir hacker grubu olarak.

Sonra siyah tema gercekten guzel benim kisisel fikrim.Son zamanlarda yeni eklentiler ve bikac surpriz ile zaten daha da etkili hale getiriliyor tema.

Diger nokta, tema degisti diyelim digeri diyecek e ben bunu begenmedim onceki daha iyiydi.Digeri diyecek hayir bu daha iyi.Yine bi ton olay.Ha alternatif tema eklensee, belki engel olunur.

Rutbe denmis.Rutbeleri hafif cilalayip parlatalim dedik yine sacma gorundu.Vr bence bu tip seyler rutbenin mutevazi olmasini engelliyor.Asiri abartmaya gerek yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.