Forum Üzeri Yaptığım Gözlem Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yenidenotuken

Yeni üye
23 Ocak 2019
29
0
Ötüken
Kolay Gelsin.
Forumda gece saatleri gezinirken foruma yeni katılan üyelerin ne amaçla foruma üye olduklarını görmüş bulunmaktayım. Hepinizin de bileceği gibi online fps vb oyunların sayısı artmakta, ülkemizde oyun oynayan çocukların yaş sınırı 6 ya kadar inmektedir. Forumda gezinirken küçük yaştaki çocukların oyun hile istemlerini gördüm. THT Forum Kurallarında da belirtildiği gibi bir oyun hile istenilecek bir siber ordu değildir.
Bu yazıyı yazmaktaki amacım üye alımlarında sayıdan çok çocukların girişlerine onlara ne verebildiğimize bakılmasıdır.
Bir diğer husus konulara verilen cevaplarla pos kasılması. Gerekenlerini yapılmasını arz eder. Konunun Çözüldü eklentisi eklenmesiyle kapatılmasını talep ediyorum.
İyi Forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Zaten eline sağlık vb. yanıtlar yasaklandı. Belki telefon numarası istenebilir çocuk girişi önlemlenebilir .
Ben doğum tarihi sınırı vardır diye düşünüyorum yoksa eklenebilir.
Telefon numarası ve onay istense iyi olur.

Heroglif

Katılımcı Üye
19 May 2018
373
1
Türkiye
Doğru Dedin şu veletleri sıkı bir eğitimden geçirme vakti geldi hata bana sorarsan anna ve babalarıda geçirsinler eğitimden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.