Forum yöneticilerine 1-2 önerim var

0xLegendary

Uzman üye
14 Tem 2013
1,402
0
Selamun Aleykum.Aklıma güzel bir fikir geldi hem forum sakinleri hemde yöneticelerle paylaşmak istedim.Forumda tim sayısı çok az.Bu tim sayısını forum ihtiyaçları doğrultusunda arttırsak iyi olur diye düşünüyorum.Yani şunu kastediyorum Arge team'e bağlı bir alt tim olsa ve orda'da arge tim için kişi yetiştirilse veya programlama bilgisi sunulsa güzel olur.Aynı şekilde diğer team'ler içinde alt timler kurulsa ve destek sağlansa güzel olur .Bütün bölümler için tim kurulursa ve gerekli eleman yetiştirilirse gerçekten daha faydalı ve düzenli bir ortam sağlanır.Selametle.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Sen yetistir isleri bitince diger forumlara geciyolar nasilsa.

kimseyi zorla tutamazsın burda önemli olan içinden gelip yapmak forum için.

senin dediğin gibi olmaz o zaman forum çok dallanır budaklanır kontrol daha zorlaşır şu an için gayet güzel.Çünkü timlere alım yaparken bile seçmekte zorlanıyolar kaldiki öğrencileride seçsinler

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
kardeşim dediğin iyi ama şimdi araştıran için forumda hacking de var programlamada alttim oluşturan da ne ola vhack öğrenen web hack sec. bölümüne baksın proram öğrenen visual basic bölümüne baksın

WhooLe

Uzman üye
21 Eyl 2012
1,696
0
Hunger Games
turkhackteam de timler başka forumlar gibi değildir.Buda zaten turkhackteam'ın özgünlüğünü gösterir.Eğer sen bir time girmek istiyorsan forumda da yani yönetimde görevli olucaksın.İstemiyorsan kendine bikaç adam toplayıp küçük bir programlama,deface grubu kurabilirsin.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Daha önce bunu bizzat denedim.
2-3 kişilik bir ekip kurarak kendilerini asistan rütbeleri sağlayarak eğitimlerine başladım, ancak biraz bilgi sahibi olduklarında hiç çekinmeden yedikleri kaba (afedersiniz) etme cürretini gösterip saçma salak heyk tim açtılar, elbette birkaç ay sonra da kapattılar, ha noldu? o kadar emekte zayi oldu, bundan dolayı, eleman yetiştirme olayına ben karşıyım. Kişi kendini yetiştirir, yönetime girer, geliştirmeye devam eder...

HackerTrojan

Uzman üye
7 Ocak 2013
1,098
0
system32
Aslinda guzel olur bence programa bilgisi olan ama fazla bilmeyenleri ozel olarak secip egitebilirler boylece daha kaliteli programlar ortaya cikmis olur :) ayni sey defance team icinde gecerli :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.