Foruma katılma hikayeniz nedir?

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
sene 2012 bilgisayarım oyun indirmekten virüs kaptı ve 1100 küsür virüs ile işlemcim ve anakartım yandı. Adamlar o kadar ileri gittiki webcamdan video kaydedip sonrada benim youtube kanalıma bile attılar ve şifresini değiştirdiler.
Ardından bende bu işleri öğreneceğim dedim şimdi web tarafında tester olarak çalışıyorum.

yzyzyz08

Yeni üye
21 Kas 2022
41
10
sene 2012 bilgisayarım oyun indirmekten virüs kaptı ve 1100 küsür virüs ile işlemcim ve anakartım yandı. Adamlar o kadar ileri gittiki webcamdan video kaydedip sonrada benim youtube kanalıma bile attılar ve şifresini değiştirdiler.
Ardından bende bu işleri öğreneceğim dedim şimdi web tarafında tester olarak çalışıyorum.
hangi oyunu indiriyodun

yzyzyz08

Yeni üye
21 Kas 2022
41
10
benim hikayem şöyleydi ben böyle hacking siber alana merakım vardı hep eğitimler bulup öğreniyodum sonra biseyde hata aldım tam hatırlamıyorum tarayıcıdan araştırdım bi baktım burada çözümü var işe yaradı sonra daha çok çözümler buldum benimde hoşuma gitti katılmak istedim

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
Virüse rağmen oynayabildiyseniz değmiştir.
Oynayamadım ilk tarayıcının anasayfası değişti sonra etraftan pop-uplar çıktı sonra malesef çöp :(

benim hikayem şöyleydi ben böyle hacking siber alana merakım vardı hep eğitimler bulup öğreniyodum sonra biseyde hata aldım tam hatırlamıyorum tarayıcıdan araştırdım bi baktım burada çözümü var işe yaradı sonra daha çok çözümler buldum benimde hoşuma gitti katılmak istedim
buraya gelen kolay kolay kopamıyor :LOL:

yzyzyz08

Yeni üye
21 Kas 2022
41
10
hayatımda bana hiç virus girmedi garip ama girmedi ben hep crack fln indiriyom oyun 1 kere girmedi bunu dedikten 2 gün sonra rahat ratlanırım :D

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,402
2,590
Yada bir kısmını anlatayım. Normalde kimseye anlatmam biraz gülün diye anlatıyorum. Yıl bilmem kaç ben bir araştırma sonucunda bu forumu buldum. Her neyse tabii o zamlar neyin ne olduğunu bilmiyorum daha yeni yeni tanıyorum. Her neyse, ben kayıt olduğum zaman inancınız olsun kendimi hacker zannediyordum arkadaşlara hava atıyordum ben hacker oldum diye. 🤣 Sonra bu hack işlerine merak saldım gittim yine kayıt oldum şifreyi unuttum ama nasıl sıfırlanır o zamanlar bilmiyordum gittim yeni hesap açtım başladım hack ile ilgili konulara bakmaya. Bazı şeyler öğrendim bunu uygulamalı olarak test ettim bazı siteleri hackledim vs. Sonra bıraktım tabii yine şifreyi unuttum en sonunda bir hesap açtım 'Anka diye bir daha da unutmadım.

yzyzyz08

Yeni üye
21 Kas 2022
41
10
kendimi geliştirme bir şeyler öğrenme amacım buydu iş olarak değil hobi sadece
Nereden karşına çıktı form ?¿

Yada bir kısmını anlatayım. Normalde kimseye anlatmam biraz gülün diye anlatıyorum. Yıl bilmem kaç ben bir araştırma sonucunda bu forumu buldum. Her neyse tabii o zamlar neyin ne olduğunu bilmiyorum daha yeni yeni tanıyorum. Her neyse, ben kayıt olduğum zaman inancınız olsun kendimi hacker zannediyordum arkadaşlara hava atıyordum ben hacker oldum diye. 🤣 Sonra bu hack işlerine merak saldım gittim yine kayıt oldum şifreyi unuttum ama nasıl sıfırlanır o zamanlar bilmiyordum gittim yeni hesap açtım başladım hack ile ilgili konulara bakmaya. Bazı şeyler öğrendim bunu uygulamalı olarak test ettim bazı siteleri hackledim vs. Sonra bıraktım tabii yine şifreyi unuttum en sonunda bir hesap açtım 'Anka diye bir daha da unutmadım.
😁😁 Ayrı komik bi hikayen varmış

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,402
2,590
Ek olarak ben burada aile edindim. Birbirinden değerli dostlar, arkadaşlar, edindim. Ve iyi ki de katıldım diyorum.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,947
1,279
Sene 2019 u 2020 ye bağlayan ayların son vakitlerine doğru forumun Discord sunucusuna katılmıştım. Orda stajyer moderatörlük yapmış @Eronmay hocamızın koordinatörlüğünde bir süre sonra mod,dmod akabinde başarımdan ötürü denetmen olmuştum. :) Baktık ki ben çalışıyorum dediler neden Basın&Medya olmasın dedim olur ;) Şuan ki adminimizin daveti ile ( Reina ) basın medyaya katılmıştım. Yıllar üstüne yine burda olmak güzel… Geride faydalı işler bırakmışım. 🙏 Daha ne hikayeler varda işte buraya fragman sığıyor :)

yzyzyz08

Yeni üye
21 Kas 2022
41
10
Sene 2019 u 2020 ye bağlayan ayların son vakitlerine doğru forumun Discord sunucusuna katılmıştım. Orda stajyer moderatörlük yapmış @Eronmay hocamızın koordinatörlüğünde bir süre sonra mod,dmod akabinde başarımdan ötürü denetmen olmuştum. :) Baktık ki ben çalışıyorum dediler neden Basın&Medya olmasın dedim olur ;) Şuan ki adminimizin daveti ile ( Reina ) basın medyaya katılmıştım. Yıllar üstüne yine burda olmak güzel… Geride faydalı işler bırakmışım. 🙏 Daha ne hikayeler varda işte buraya fragman sığıyor :)
Seninde güzel bir hikayen varmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.