Foruma neler oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Ara 2018
115
0
Selamlar Değerli TürkHackTeam Ailesi,
Son zamanlarda çok sık duymaya başladınz biliyorum "Forumun eski tadı kalmadı" bu kişiye göre farklılık gösterebilir tabii fakat bende bu durumdan muzdarip olmaya başladım... Sebebi de forum üzerinden araştırma yapmaya çalıştığımda birçok konunun içeriğinin yok olduğunu ve bağlantıların "tik. lat" uzantılı saçma sapan link kısaltma siteleri üzerinden yapıldığını görüyorum.. Bu linklerin değişmesi tüm konu içeriğini bozuyor bu konulardan bazıları da benim konularım.. Forum üzerinden bir gelir elde edilmeye çalışılıyor diye düşünüyorum; sizin görüşleriniz nelerdir, bilgisi olan birisi varsa da konunun altına bekliyorum.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
İlk olarak "Forumun eski tadı kalmadı" lafı her sene bir önceki sene gelen kişiler tarafından söylenen artık kalıplaşmış dönemlik bir söz olmaya başladı. Buna çok takılma. bir diğeri de o link kısaltmalar forum gelirleri için düşüncesizce yapılmış budalalıktan başka bir şey değil. Onlara da takılma görmezden gel yönetim gibi.
iyi forumlar :)

Son düzenleme:
8 Ara 2018
115
0
İlk olarak "Forumun eski tadı kalmadı" lafı her sene bir önceki sene gelen kişiler tarafından söylenen artık kalıplaşmış dönemlik bir söz olmaya başladı. Buna çok takılma..
iyi forumlar :)

Evet.. Haklısın dostum linklerin gelir amaçlı bozulduğu gibi konu içeriği de neredeyse tamamen bozuluyor bu gerçekten can sıkıcı bir durum olmaya başlıyor. Emek vererek hazırlanan herhangi bir içeriği hiçe saymak gibi bir şey bu da :).

Moderatör tarafında düzenlendi:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
link sıkıntısı için zaten daha önce konu açıldı ve bir kaç defa belirtildi inceleyecektiler.

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
Zaman kardeşim zaman.. her şey değişiyor enin de sonun da forum da değişecekti her şey gibi ve değişti :)

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Herkesin kendine göre forumda yanlış olarak gördüğü şeyler vardır mutlaka fakat işin işleme konusuna değinecek olursam Aktiflik 'aşırı' derecede düştü bu maalesef bir gerçek yani sadece aktiflik düştü de değil, "aşırı derecede" düştü. Aktif kişi sayısının az olması olayı var tamam fakat bir de bunun çevrimiçi olup afk bırakanlar kısmı da bulunuyor.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Forumda değişen tek şey arayüz ve aktiflik, aktiflik kısmında haklı olabilirsiniz fakat şöyle bir durum var çoğu zaman insanlar hayatında problemler yaşar ufak yaştakiler okulu nedeniye aktif olamaz, yaşı büyük olanlar normal hayatlarını ilerletmek için çalışma vs gibi durumlar yaşıyorlar. Konu kısmına gelecek olursak yönetim ekibi olarak hem kaliteli içerikler sunuyoruz ve sunan arkadaşların konularını da temiz tutuyoruz aykırı olanları kaldırıyoruz. Yani çok eskiye takılmamak lazım hiçbir forum yerinde saymaz her yerde değişim olur. İyi forumlar.

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
Forumda değişen tek şey arayüz ve aktiflik, aktiflik kısmında haklı olabilirsiniz fakat şöyle bir durum var çoğu zaman insanlar hayatında problemler yaşar ufak yaştakiler okulu nedeniye aktif olamaz, yaşı büyük olanlar normal hayatlarını ilerletmek için çalışma vs gibi durumlar yaşıyorlar. Konu kısmına gelecek olursak yönetim ekibi olarak hem kaliteli içerikler sunuyoruz ve sunan arkadaşların konularını da temiz tutuyoruz aykırı olanları kaldırıyoruz. Yani çok eskiye takılmamak lazım hiçbir forum yerinde saymaz her yerde değişim olur. İyi forumlar.

Hocam Açtığıım konuların 3/1 Anca Çözülüyor Çözülmedende Konu Kaldırılıyor Veya Siliniyor Bu Hiç Hoş değil.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Hocam Açtığıım konuların 3/1 Anca Çözülüyor Çözülmedende Konu Kaldırılıyor Veya Siliniyor Bu Hiç Hoş değil.

Sorunlarınızın çözülüp çözülmemesine bişey diyemem, benim bildiklerimi siz bilrmezsiniz sizin bildiklerinizi ben herkes farklı alanlarla uğraşmakta, bilir kişi olduğunda zaten cevap verir. Konularınıza gelecek olursak sebepsiz yere kilitlenmez veya çöpe taşınmaz yetkililerimiz bu konuda hassastırlar varsa bi kuşkunuz PALA hocamıza bildirebilirsiniz.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, tık.lat ile alakalı araştırmamız sürüyor, diğer konulara da yazdığım gibi tık.lat bazlı bozulan konularınızı ihbar edebilirsiniz, eski haline getirebiliriz.
Onun haricinde çözülemeyen konular için tekrar tekrar açmanıza gerek yok arkadaşlar, 1 kere açsanız da 3 kere açsanız da aynı sonucu alacaksınız. Çöpe taşınan konularınıza da neden oraya alındığına dair not düşülmekte. Eğer not sizi tatmin etmiyorsa bana ulaşın, yardımcı olayım.

"Forumun eski hali yok" görüşleri her dönem oluyor ancak devir değişiyor inanın. CTF'ler düzenleniyor, aynı şekilde CTF ekibimiz yarışmalara katılıyor. Forumculuk ölmesine rağmen "Etik Hack & Güvenlik" bazlı ayakta kalan forumlardanız ve O'na göre durumumuz oldukça iyi. Buna ek olarak öneriniz varsa Forum Hakkında bölümüne konu açabilir ya da imzamdaki mail adresine yazabilirsiniz.
İyi forumlar diliyorum.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php

Evet.. Haklısın dostum linklerin gelir amaçlı bozulduğu gibi konu içeriği de neredeyse tamamen bozuluyor bu gerçekten can sıkıcı bir durum olmaya başlıyor. Emek vererek hazırlanan herhangi bir içeriği hiçe saymak gibi bir şey bu da :).

İçeriği bozulan konuya giderek konuyu ihbar etmeniz 2-3 saat içersinde düzeltilmesi için yeterli olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.