Foruma Özel Android X-Spy Casus uygulaması By ZehirX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiger511

Yeni üye
13 May 2019
1
0
Ben fire base oluşturdum birazdan adresi göndericem gelince buray aekleme yaparım

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.
Bilgilendirme.

X-Spy android casus uygulaması yayınlandığı tarih sonrasi
Forum üyeleri 78.kişiye teslim edilmiş stabil çalışmasını görüp konu altına yazmışlardır.
X-Spy android casus uygulaması forum içi destek ve eleştiri görmüştür destek ve eleştiri her ikiside ayrı kavramlar içinde olsada bir seviyeleri elbette vardır. Biz emekciler bizi omuzlara kaldırın demiyoruz demedik. Eline sağlık yazmanız yeterli ve yeterince memnun etmiş olur.
Eleştiri yapanlar oldu( ben daha iyisini yaparim ) ( konuçalıntı ) ( ha ha ki ki ) bunlar kabul edilen bir eleştiri anlayişi asla olamaz buna musade etmeyizde. Eleştiri konusunda yapilan iş degilde ( direk kişileri hedef alınması) buda kabul edilemez. Bir kişi beni eleştirecekse benim konum üzerinden konuma yorum getirmesi gerekir.

Bu hususlar bizi asla yolumuzdan ve forumdan uzaklaştirmaz aksine buna kulak bile vermeyiz fakat gerek reel hayat gerek hastalık vsvs gibi sebeplerden dolayı konuyu X-Spy M3m0ry kardeşimize devretmiştim ve kendisinden daha kaç kişiye uygulamayı benim iznimle yapıp verdi sormadım (bilgi alacam)

Ben kendim 78 forum üyesine kendim teslim ettim
Tahmini rakam 100 üstünde X-Spy uygulaması kullanıcısı vardir.

Lütfen bu mesaji okuyanlar gerek bana gerek M3m0ry artık data linki atmasinlar dönüşler yapilmiyacak.

Bu link üzerinden her türlü android sorunlara cevap veriyoruz
https://www.turkhackteam.org/google-android/1487711-android-soru-cevap-konusu-zehirx.html

2.bir bilgilendirme yapilana kadar lütfen bekleyin.
Reel hayat ve sağlık sorunlarını bir atlatım ben sizlere kendi ratımı ve keylogger apk klavyemi verecegim m.etmeyin sizler yeterki konularimiza saygi duyun ve seviyeli eleştiriler yapın yeter bize.

Teşekkürler/ByZehirX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.