Foruma Sohbet Paneli Eklemek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Aktif kullanıcıların birbirleriyle daha iyi bir iletişim kurabilmesi için foruma sohbet paneli getirmeyi öneriyorum.. Siz ne düşünüyorsunuz?

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Yöneticilerimiz konulara bile gecikirken (kötülemek değil insanlık hali) canlı sohbette forum cıvıklar

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN
Daha öncede birçok üye önerdi reddedildi. Yine reddedilecek. Çünkü forum için teamspeak , discord yada chat ekleyince forum karışıyor önünü alamıyor yöneticiler

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Esasen bu öneriyi sunma nedenim daha rahat koparız vs. gibi sebeplerden değil.. :D Kod yazarken, bir uygulama geliştirirken karşımıza çıkan sorunları daha hızlı çözmek, daha çabuk yardım almak adına sundum bu öneriyi..

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Esasen bu öneriyi sunma nedenim daha rahat koparız vs. gibi sebeplerden değil.. :D Kod yazarken, bir uygulama geliştirirken karşımıza çıkan sorunları daha hızlı çözmek, daha çabuk yardım almak adına sundum bu öneriyi..

Senin düşüncen iyi niyetli olabilir fakat herkes iyi niyetli olamıyor kardeşim ortam karışabilir bu sefer moderatörler işini yapamıyor diye sıkıntı yaşarlar o yüzden reddediliyor

muyap27

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
976
5
Sohbet değilde yöneticiler ve sorumlu kişiler ile görüşmemiz daha kolay olsun bi olay olduğu zaman daha açık anlatma durumumuz olsun

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Kardeş dediğin bölüm bölüm olabilir.
Örneğin; Üsteğmen 1 veya Üsteğmen 2 bölümünün chat paneli olur. Rütbelere göre, eğer o rütbede user çoksa manga manga ayırarak konu kalite ve insani değerlerine ayırıp panel oluşturulabilir :)

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Örneğin; Üsteğmen 1 veya Üsteğmen 2 bölümünün chat paneli olur. Rütbelere göre, eğer o rütbede user çoksa manga manga ayırarak konu kalite ve insani değerlerine ayırıp panel oluşturulabilir :)

Kesinlikle.. Herkese açık değil de belli rütbede olanlara vs. açık olmalı..

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN

Vbulletin de böyle bir eklenti yok :))

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Halbuki ilk mesajda direk cevap verilmiş, ama itinayla post kasıp goygoy yapmak moda oldu bu bölümde heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.