Foruma Yenilik Gelmeli (+Devamını oku)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Bir paylaşım yapıyor arkadaşımız sıralı paket halinde alt alta yazmış
adobe,windows falan filan linkleri altına yazmış.Bu şekilde olunca karışık oluyor.Bir tane (+-) şeklinde ibare gelsin indirmek isteyen + bassın onun altına linkler açılsın kod yazarkende yada bilgisini istediği konuda böyle olmalı ve bu sayede konu hem kalabalık ve karışık olmaz hemde isteyen istediği bilgiyi hemen bulur.

Örnek
blogger-devam%25C4%25B1n%25C4%25B1-oku-ozelligi.png

99366644452873166926.jpg

17339124778200069669.png

Örnek site sitede var (+ tıklayınca açılıyor yazılar)

Son düzenleme:

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Güzel olurda yetkili arkadaşlar görürse çoğunluk istiyorsa açar diye umuyorum.Eskiden bu şekilde yapılıyordu...

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Ben olsam forumda multi sohbet odaları kişiye özel mekan konu yazarken kodlama mantığı yerine yeni editor sistemine geçme gibi bir çok şey eklerdim biz bundan fazlasını hakediyoruz.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,117
31
-
İyi fikir. Temaya göre sürtüşmezse güzel olur. Zaten hazır script ile olacağını sanmıyorum.
Admin hocamız bakalım ne diyecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.