Forumda DİN

DESTEKLİYOR MUSUN?

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
29
Merhabalar;
Bakın arkadaşlar burası bilgi teknoloji platformu aynı zamanda, deve kuşu gibi sadece hacking odaklı olmaktan ziyade etrafımızda neler oluyor? A konusunda nelerden bahsediliyor B konusu bize ne katar diye bir düşünün.
Belli başlı kurallarımız zaten mevcut. Bu kuralların ihlali halinde gerekli işlemler yapılmaktadır, mantıklı olan konulara postlara zaten objektif olarak bakmamız gerekli her fikir hürdür ve bir fikir için bir konu için beyin organı kullanılıyor ise dinlenir tartışılır konuşulur forumların genel amacı budur bilgi paylaşım platformudur forumlar. Tek bir alana kafamızı gömelim oldu. O zaman grafik konusunuda kapatalım programlama arge konusunu da kapatalım istihbarat, sosyal medya herşeyi kapatalım sadece gövde gösterisi açık kalsın (!) uyar mı size ?

bence gerekli cevap verilmiş. daha fazlasına lüzum yok diye düşünüyorum.

seni bu kadar rahatsız eden şey buysa inan bana daha fazla rahatsız olabileceğin konular mevcut ve bu konular yöneticiler tarafından kaldırılmakta. bunu yapan yöneticiler senin takibinin yapılması zor dediğin konuları mı silemeyecek.

Defacer Mrx

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
377
0
root@Mrx
Arkadaşlar Dinini Doğru Ve Öz Öğrenmek İsteyen Yüce Allah'ın Müslümanlara veya Tüm Dünyaya Gönderdiği Kuran-ı Kerim'i açıp bakabilir.

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
sorun din değil bu ortamda sorun üyeler.
Herkes kendi fikrini ölümüne savunuyor tartışma ortamı doğuyor.

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Bunun din ile ilgisi yok. Cem Yılmaz'ın tabiriyle "aklı olmayıp fikri olanlar". Konuya kavga için gelenler var. Bakınız mesela ilk konularından beri Osmanlıya, sahabeye, Kur'an'a, hadise saldıran birisi var, bilenler vardır. Hakaret ettiğimi göremezsiniz. Hangi tarafta olursanız olun hakaret sizi haksız tarafa atacaktır. Bir de çöplük gibi pisletiyorsunuz forumu. Neyse sıkıldım yazmaktan bugün bir foruma gireyim dedim heves kalmadı içimde.

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
uçurum görüyorum ve düşen insanlar:)

Profil resmini Atatürk yapmak ile Atatürk ü anlamak çok başka şeyler paşam anladığım kadarı ile yaşın biraz küçük olabilir hepimiz insanız hepimiz hatalı fikirler yada zıt şeyler düşünürüz sorgularız çünkü insanız.
Burası Atatürk çü bir platform ve Atatürk gibi düşünen insanlarla dolu!
Rica ediyorum sende birazda olsa zorla kendini ve Atatürk gibi düşün yeniliklere farklılıklara değişik ve çağdaş şeylere açık ol objektif bak geniş bak.
Tehdit olarak algılama lütfen şimdi yazacaklarımı
insanları germe zaten bir çok işle uğraşan gerek reel hayatında gerek sanal hayatında gergin zamanlar geçiren insanlar olabilir kırıcı konuşurlar kırıcı davranırlar beni forumdaki bir çok arkadaş bilir çok sık küfür etmem hatta küfüre karşıyımdır bir çok konuda . lütfen sabrımın sınırlarını zorlama! beni de banlattırma :)

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.
Bunun din ile ilgisi yok. Cem Yılmaz'ın tabiriyle "aklı olmayıp fikri olanlar". Konuya kavga için gelenler var. Bakınız mesela ilk konularından beri Osmanlıya, sahabeye, Kur'an'a, hadise saldıran birisi var, bilenler vardır. Hakaret ettiğimi göremezsiniz. Hangi tarafta olursanız olun hakaret sizi haksız tarafa atacaktır. Bir de çöplük gibi pisletiyorsunuz forumu. Neyse sıkıldım yazmaktan bugün bir foruma gireyim dedim heves kalmadı içimde.

Umarım Ben Değilimdir :( Saygım Var Sonuçta.

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
Profil resmini Atatürk yapmak ile Atatürk ü anlamak çok başka şeyler paşam anladığım kadarı ile yaşın biraz küçük olabilir hepimiz insanız hepimiz hatalı fikirler yada zıt şeyler düşünürüz sorgularız çünkü insanız.
Burası Atatürk çü bir platform ve Atatürk gibi düşünen insanlarla dolu!
Rica ediyorum sende birazda olsa zorla kendini ve Atatürk gibi düşün yeniliklere farklılıklara değişik ve çağdaş şeylere açık ol objektif bak geniş bak.
Tehdit olarak algılama lütfen şimdi yazacaklarımı
insanları germe zaten bir çok işle uğraşan gerek reel hayatında gerek sanal hayatında gergin zamanlar geçiren insanlar olabilir kırıcı konuşurlar kırıcı davranırlar beni forumdaki bir çok arkadaş bilir çok sık küfür etmem hatta küfüre karşıyımdır bir çok konuda . lütfen sabrımın sınırlarını zorlama! beni de banlattırma :)

tehtid olarak algılama diyorsun tehdit ediyorsun ATATÜRK'ü sizden bin kat daha iyi anladım bunu bilin adamlar siyasal reklam yapmaya başladı adam ATATÜRK'e iftira atıyor konu 10 15 dk önce açıldı benle uğraşacağına ona bak ATATÜRKçü platform diyorsunuz ATATÜRK e atılan iftiraları görmezden geliyorsunuz beni banlasan ne geçicek eline buyur banla herkes görüyor kimin ne yaptığını

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,121
279
9
Nereye !
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zAFfBIj2Blk[/ame]

Eğer kastedilen konu bu ise buna benzer bir tutum sergiliyor ise mecburen konunuz kaldırılır din konuları hassas konulardır.

Hangi din olursa olsun,
İster Hristiyan, ister Müslüman veya yahut diğerleri saygı duyulması lazım.

Bilgiye dayalı konuları engellemiş oluruz.

Din kategorisi açık kalmalı kesinlikle, çorapçı hoca yok üfürükçü hasan ve benzeri paylaşımlar tehlikeli paylaşımlardır.

Buna yasak gelmesi olabilir :)

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
tehtid olarak algılama diyorsun tehdit ediyorsun ATATÜRK'ü sizden bin kat daha iyi anladım bunu bilin adamlar siyasal reklam yapmaya başladı adam ATATÜRK'e iftira atıyor konu 10 15 dk önce açıldı benle uğraşacağına ona bak ATATÜRKçü platform diyorsunuz ATATÜRK e atılan iftiraları görmezden geliyorsunuz beni banlasan ne geçicek eline buyur banla herkes görüyor kimin ne yaptığını

senin gibi veletler yüzünden o tarz konulara vakit ayıramıyoruz meşgul edip saçma sapan tartışmalara girmeye devam et sende biraz daha meşgul et daha çok öyle konu açılsın daha çok kapatılmasın sende daha çok post at burda yada git saçma sapan konu aç olur mu ?
sabır falan mı sınıyon amaç ne tanıdık biriyle iddiaya girdin wick ne zaman çıldırıcak diye de onumu deniyonuz wick trigger çelınc falan mı çekiyonuz ne senin derdin amacın ? içip içip foruma konu anket mi açıyonuz napıyonuz olm okulunuz işiniz gücünüz yok mu ? madem o kadar sorunlu konu gözüne çarpıyo ihbar ette daha rahat çalışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.