Forumda Kesin Banlanması gereken tipler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasKutay

Katılımcı Üye
17 Tem 2014
866
0
127.0.0.1
Bence, yeni katılmış saçma sapan yorumlarla ve her konu hakkına bilmediklerini konuşmalarıyla meşhur tipler üsteğmen olmuş. Ben buna yanıyorum...

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,812
105
26
Ankara
Buna siz karar veremezsiniz uygunsuz bir davranışı olan üyeyi takip eder yöneticilerimiz uyarır ve devamı gelirse cezai işlem uygulanır

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Saçmalık olduğunu düşünüyorum eğer bir yanlışı varsa zaten uyarıyoruz veya uyarılıyoruz . Sen hiç "veletlik" evresinden geçmediğini sanıyorsun galiba.

CENGAV3R

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
910
56
boyle bı konu konu hakkında sızın konusmanız dogru olmaz ısı yoneticiler halleder

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Buna siz karar veremezsiniz uygunsuz bir davranışı olan üyeyi takip eder yöneticilerimiz uyarır ve devamı gelirse cezai işlem uygulanır

Kesinlikle katılıyorum.

Buna yönetim olarak zaten karar veriyoruz neyin ne olması gerektiğine kimin ne hata yaptığına çok dikkatli şekilde bakılıyor.

Bu tür konular da herkes kendini suçlu durumunda hisseder ve tartışma yahut kavgaya yol açabilir.

Forumda tartışma ve kavgaya yol açabilecek konulardan üç beş adım uzak durun lütfen :)

İyi forumlar dilerim. :RpS_rolleyes:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bilmedikleri şeyler hakkında konuşup üyeleri yanıltan arkadaşları ihbar etme hakkınız var hatırlatmış olayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.