Forumda yeniyim tavsiye verebilirmsiniz ?

Chastity

Yeni üye
20 Nis 2019
0
0
Arkadaşlar 20 yaşıma geldim
20 yaşıma kadar evden dışarı sadece okul için çıkabildim ailem çok sıkıyor beni
ev okul ev okul arkadaşlarım benle dalga geçtiği için arkadaşım kalmadı sadece oyun oynayarak vakit geçiriyordum fark ettimki oyun oynayarak elime hiçbirşey geçmiyor vakit öldürüyorum sonra dedimki ülkemiz için pc başında ne yapabilirim
birden aklıma geldi ve öğlen 3 ten beri düşünüp durdum ve bu siteye geldim daha yeniyim pc başında vakit öldüreceğime en azından ülkem için birşey yaparım dedim fakat
ben hiçbirşey bilmiyorum ddos felan ne hiç birşey bilmiyorum sakın beni yanlış anlamayın bana öğreticek arkadaş varmı bide 24 nisan saldırı yapılacakmış ona nasıl katılabilriim
herşey için şimdiden teşekürler.

seyit124

Yeni üye
24 Tem 2009
40
0
Anti Sosyal bir insan kimliğini edinmişsin. isteklerin makul ama konumun yanlış çünki yönlendirilebilir hiç birşey bilmeden kendini kötü duruma düşürecek sonuçlarla karşılaşabilirsin. Devlet için birşeyler yapmak istiyorsan Devlete Kaliteli insan gerek. Kendini bu yönde geliştir Okuluna devam et Bir meslek edin ve o meslekte başarılı ol. Burası için konuşmayacağım ama Bu alem insanın eline 1 kılıç verir Doğru yada Yalnış yöne sallamak senin kararındır, bu kararları ise seni eğiten kişiler belirler. Güç yanında Kötülüğü de getirir.

Sana bir abi tavsiyesi olarak, Sosyalleşmeye çalış Hayatta en iyi yapabildiğin beceriyi yada seni mutlu edebilecek konulara yönel.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Your age is a lil bit late dude, no offence. Today's REAL hackers start from around 15 yo. So, i don't wanna make you fall in despair but this is true. Just keep playin' these games, get a job, make some money, find a girl and marry her, have children and raise them, then die. No need to live in a fool's paradise.

Chastity

Yeni üye
20 Nis 2019
0
0
Anti Sosyal bir insan kimliğini edinmişsin. isteklerin makul ama konumun yanlış çünki yönlendirilebilir hiç birşey bilmeden kendini kötü duruma düşürecek sonuçlarla karşılaşabilirsin. Devlet için birşeyler yapmak istiyorsan Devlete Kaliteli insan gerek. Kendini bu yönde geliştir Okuluna devam et Bir meslek edin ve o meslekte başarılı ol. Burası için konuşmayacağım ama Bu alem insanın eline 1 kılıç verir Doğru yada Yalnış yöne sallamak senin kararındır, bu kararları ise seni eğiten kişiler belirler. Güç yanında Kötülüğü de getirir.

Sana bir abi tavsiyesi olarak, Sosyalleşmeye çalış Hayatta en iyi yapabildiğin beceriyi yada seni mutlu edebilecek konulara yönel.
Ama hiçbir şekilde arkadaşım yok,olmuyor. Üni 2. sınıf Makine Mühendisliği İngilizce Okuyorum.
Almanyaya gönderdi üniversite 20 kişiyle 19 u ayrı takıldı ben ayrı öyle diyeyim bana hiçmi yardım edemezsiniz örnek 24 nisan saldırısı olucak onun gibi saldırılarda yardımcı olmak istiyorum öyle düşünün.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.