Forumda Yerli Yersiz Konu Açılıyor

BLUEWHALE

Üye
1 Mar 2019
179
0
Ƭ☪
Merhabalar.
Arkadaşlar her türlü konuda hiçbir araştırma yapılmadan sanki hacking değilde normal bir forummuş gibi burda soru sorulması sadece benimmi canımı sıkıyor???

Her türlü kişisel istek ve cevabı çok basit olan konuları boş yere açıyorlar ve gerçekten yardıma ihtiyacı olan konulara gösterilen ilgi azalıyor...

Lütfen önce bir araştırma yapın ve aldığınız sonuçlar sizi tatmin etmezse forumda konu açınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Eleştirine katılmıyorum çünkü bilgisayara yeni merak saran üyelerimiz var kişisel istek konuları zaten yasak ama senin bildiğin bilgiyi onlar bilmiyorsa bu boş olmaz gerçekten yardıma ihtiyaç olan konular istek konuları tarafından aşağıya çekiliyor fakat herkes istek konusu açmıyor sana göre basit birşey olabilir ama ona göre gerçekten ihtiyacım var olarak oluyor ve Türkhackteam forumunda yardım arıyor.
Eleştirini Haklı Bulmuyorum. iyi forumlar

BLUEWHALE

Üye
1 Mar 2019
179
0
Ƭ☪
Eleştirine katılmıyorum çünkü bilgisayara yeni merak saran üyelerimiz var kişisel istek konuları zaten yasak ama senin bildiğin bilgiyi onlar bilmiyorsa bu boş olmaz gerçekten yardıma ihtiyaç olan konular istek konuları tarafından aşağıya çekiliyor fakat herkes istek konusu açmıyor sana göre basit birşey olabilir ama ona göre gerçekten ihtiyacım var olarak oluyor ve Türkhackteam forumunda yardım arıyor.
Eleştirini Haklı Bulmuyorum. iyi forumlar

Sen benim dediğimi yanlış anladığın için katılmıyosun.
Benim demek istediğim araştırma yapmadan her türlü şey için konu açıyolar . bunu engellemeye çalışıyorum.
tabiiki bende zamanında yardım merkezinde çok konu açtım ama açmadan önce ufak'da olsa bir araştırma yapıyordum.
direk burda forumu meşgul edenler yüzünden gerçekten yardıma ihtiyacı olanları göremiyoruz. İyi Forumlarr...​

26 Haz 2016
2,819
598
Şöyle katılıyorum eleştirinize. Bu forumda üyelik açacak kadar bilgi sahibi arkadaşlar. Bazı sorunlarını google aracılığı ile çözebilecek durumdalar demektir. Çok basit bazı konuları bile google aracılığı ile çözebilirler. O da şöyle olabilir, arkadaşalrımız oradaki kaynaklara güvenmiyor olabilirler. Bir de şu konu var. Forum içerisinde benzer sorunların çözümü olmasına rağmen forumda aramadan yeni konu açılıyor. Halbuki sorunu çözebilecek konu bulabilir aratsa belki ama kolayına kaçıp konu açıyor. Benzer konulardan onlarca oluyor. Yetkililer gördüğüm kadarıyla bu konuda gerekli uyarıyı yeri geldiğinde yapıyorlar.

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Benide rahatsız eden bu tür ( sizin açtığınız gibi ) konular açanlar son kaç aydır hep bu tarz konular açanları görüyorum kabak tadı verdi artık... isteyen istediği konuyu açsın ben rahatsız olmuyorum

AylaQ

Yeni üye
24 Nis 2019
27
0
Adeland
Mesela google'da problemin cevabını aramak varken gelip burada konu açıyorlar. Burada konu açmak son iş olmalı, önce google'dan araştırmak lazım.

adige58

Üye
18 Mar 2017
152
1
AÇIK DENİZ
Benide rahatsız eden bu tür ( sizin açtığınız gibi ) konular açanlar son kaç aydır hep bu tarz konular açanları görüyorum kabak tadı verdi artık... isteyen istediği konuyu açsın ben rahatsız olmuyorum

hocama katılıyorum aşırı bir zararı olsaydı zaten yöneticiler el atardı duruma.

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Mesela google'da problemin cevabını aramak varken gelip burada konu açıyorlar. Burada konu açmak son iş olmalı, önce google'dan araştırmak lazım.

konuya gelecek olursa yaklaşık 2-3 yılda tht tamamen neredeyse değişti gerek konu gerek üye gerek tema her konuda yani bence bu duruma alışılması lazım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, THT Yardım Merkezi'nde bilişim ile alakalı her tarzda konu açılabilir. Evet, maalesef Google'a bakmadan direkt forumda cevabı çok basit olan konular açılıyor ancak bu sebepten ötürü konu kaldırılamaz, bizler (tüm tht'liler) Yardım Merkezi'nde dayanışma içinde olmalıyız. Kişisel istek konularına da rastladığınız zaman ihbar edebilirsiniz, zaten moderatör arkadaşlarımız bölümlerde devriye attığı için kural ihlali olan konuları çöp bölümüne alıp sebebini yazıyorlar.
İyi forumlar

oxcakmak

Uzman üye
1 Ara 2018
1,452
0
24
Kocaeli
Merhaba, THT Yardım Merkezi'nde bilişim ile alakalı her tarzda konu açılabilir. Evet, maalesef Google'a bakmadan direkt forumda cevabı çok basit olan konular açılıyor ancak bu sebepten ötürü konu kaldırılamaz, bizler (tüm tht'liler) Yardım Merkezi'nde dayanışma içinde olmalıyız. Kişisel istek konularına da rastladığınız zaman ihbar edebilirsiniz, zaten moderatör arkadaşlarımız bölümlerde devriye attığı için kural ihlali olan konuları çöp bölümüne alıp sebebini yazıyorlar.
İyi forumlar

Bence kaldırılsın

Ben de katılıyorum sana arkadaşların bazıları hiç araştırma yapmadan konu açıyor (ilgilendiğim alan dahil) ben aldırmıyorum konuya cevap vermiyorum.

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Bence kaldırılsın

Ben de katılıyorum sana arkadaşların bazıları hiç araştırma yapmadan konu açıyor (ilgilendiğim alan dahil) ben aldırmıyorum konuya cevap vermiyorum.

Kurallarımız arasında olmadığı sürece kaldırılmayacaktır, kural ihlali konuları ihbar edebilirsiniz.

26 Haz 2016
2,819
598
Beyler çok alakasız olcakda ben konu nasıl açılıyor bılmıyorum :):):)::):)):):):):

Öncelikle hitap şekli bu şekilde olmamalı. Beyler Hacı vb. ifadeler pek tasvip edilmez. İllaki komutanım diye hitap etme yükümlülüğünüz yok ama dostum bro hacı gibi hitap şekilleri yerine 'siz' dili kullanmanızı tavsiye ederim.

İkinci olarak özetlenmiş forum rehberine buradan ulaşabilirsiniz >> Özetlenmiş Forum Rehberi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.