Forumdaki Resim koyma sorunu

21 Nis 2020
141
0
Merhabalar, dostlar resim eklemeye çalışıyorum hızlıresimden urlyi koyuyorum resim ekleme kısmına ama mesajımda görünmüyor nasıl yapmalıyım,hızlı resime yükleyip ordan aldığım için mi ? oluyor yardım edebilirseniz sevinirim.

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Merhabalar, dostlar resim eklemeye çalışıyorum hızlıresimden urlyi koyuyorum resim ekleme kısmına ama mesajımda görünmüyor nasıl yapmalıyım,hızlı resime yükleyip ordan aldığım için mi ? oluyor yardım edebilirseniz sevinirim.

Fotoğraf eklemek için hızlı resime atın sayfa ekleme linki değil başına i.hizliresim diye başlayan linki koyun bu linki 2. satırda bulabilirsiniz ama dikkat edin sadece linki alın.

Son düzenleme:

drghost

Üye
24 Eki 2015
92
0

bu kadar uğraşmak yerine resmi kaydedip yüklemen daha kolay olacaktır bende aynı hatayı aldım ama bu şekilde halletmiştim..

iyi forumlar :)

26 Haz 2016
2,822
603
Siteye yüklediğiniz resme sağ tıklayıp resmi yeni sekmede aç deyin. Daha sonra png ya da jpg ile biten linki forumda post yazma kısmında sağ üstte resim işaretine tıklayarak ekleyin. Veya
şekline kodların arasına yazın. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.