Forumdan Kareler

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
447
'
p0v8Wn.png

İyi forumlar olsun Herkese :)

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
bune şimdi hiç bir şey anlamadım ben :(

gayet açıklayıcı bence
forumdaki güzel beğendiğin kareleri ss alıcaksınız paint'ten editleyip hızlı resim'e koycaksınız sonra buraya koyup paylaşcaksınız

Lütfen Flood olacak tarzda mesajlar yazmaktan kaçınınız.
İçerikleri seçerken müstehcen içerikler aktarmayınız.
Kural dışı ya da kişisel durumları yayınlamayınız.
Bu kurallara uymayanlar uyarılacak, tekrarında 3 günlük ban ile cezalandırılacaktır.

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Bu İyiliğimide Kimse Yapmaz He -_-

Destursuz:Müsait Olan Ve Nargile İÇen Varsa Ismarlarım Bi Maksatla Tanışmak Olsun :D

Kadirengin:Gebzeye Gelin Nargile Bizden :)

Destursuz:Çomak Çokma :D Ben Kendim Yapıyorum Kafe İşi Değil :D

Kadirengin:Bizde Döner Yaparız :D

Rootsuz: Çok Troll Konu Yaa :trl

Destursuz: KADİRENGİN E CEVAP;Sınırları Zorlamayı Severim :D Bizde Mangal Da Var Alooo ROOTSUZ A CEVAP;Yok Yahu Ciddiyim :D :D :D

Kadirengin:Kafaya Koydum Birini Nargileyye Götüreceğim Resim Atıcam :)

Destursuz:Ben Atıyım Sana İstersen Elimde Var Bürsürü :D :D

Kadirengin:Hadi Gelene Pizza+Nargile+Mangal

Destursuz:Tamam Sen Kazandın Geliyorum... Beyler Adam Böyle Gaza Getirilip Zarara Sokulur..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.