Forumdan Şikayetçiyim...

MrExploit

Üye
23 Tem 2008
82
0
S.a Ben Siteyi Alt Yazılarla İLgili Bir Konuda Arama Yaparken Rastladım.Rastladığımdan Beri Siteye Nezaman Girsem Çıkamıyorum.Bu Ne Kadr Kaliteli Bir Sitedir.Kimsenin Kimseyi Uykusuz Bırakmaya Hakkı yok Bence.Şikayetim Buydu :D:D

Forumunuz Gerçekten Çok Güzel...
Hepinizin Eline Sağlık...

alperer

Yeni üye
12 Eyl 2008
6
0
Al bendende o kadar...Ya birkaç dakikalığına giriyorum siteye...Giriş o giriş..İçerden çogu zaman annem bagırıyo 'yeter gözlerini bozacan diye' valla bu gidişle gözlük takmaya başlarsam tek sebebi bu site

pappirus

Yeni üye
4 Eki 2008
3
0
Al bendende o kadar...Ya birkaç dakikalığına giriyorum siteye...Giriş o giriş..İçerden çogu zaman annem bagırıyo 'yeter gözlerini bozacan diye' valla bu gidişle gözlük takmaya başlarsam tek sebebi bu site

aynı sözü bana diyorlar. bu siteyede üye oldum bakalım ama inş kalkacak gayreti kendimde bulurum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.