Forumumuzun eksikleri, Forumumuzdan İstek ve Beklentileriniz.

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
benim bi önerim var ama takdir sizlerin....

bu yeni eklenen programları denetleyen bi team yaratsanız iyi olmazmı ?

mesela bazı lamerler ekledikleri programlara trojen koyuyolar...bunları denetleyen bi takım kursanız diyorum ? daha iyi olmaz mı ? saygılar.

şirine

Yeni üye
9 Şub 2007
13
0
Bence,yardım isteyenlere 20 saat gibi bir süre cevapsız kalınıyorsa yetkililer devreye girmeli.
Çaresiz üye yalnız bırakılmamalı !!!...

Lapaci

Yeni üye
21 Mar 2007
1
0
Merhabalar.. Site gerçekden içeriği , progamları dışında çizgisi ilede mükemmel benim acizane isteğime gelince ;

Burda herşeyi sıfırdan başlayarak aynı zamanda gönüllü olan arkadaşları eğitmeniz mümkün mü acaba ?

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
forumda yapılan paylaşımlar zaten eğitim amaçlı dökümanları okur kayıtları izlerseniz. bunları fark edersiniz.

suyunsesi

Yeni üye
11 Ocak 2007
4
0
Bence site yeterince iyi. Benim gibi hack ten anlamayan arkadaşları gaza getirip, habire şu siteyi hackleyin bu siteyi hackleyin dedirtiyosa, gayet iyi bir sitedir :) öneri olarak bir site şikayet bölümü olabilir mi diyorum. şikayet haklı bulunursa gereği yapılır herhalde...

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
arkdaşlar sitede elimizden geldiği kadar online olup kişi ve kişilerin sorunlarını halletmeye onlara ekstradan bilgi kazandırmaya zaten çabalıyoruz. tabii bu gün ( 01.04.2007) itibari ile site üye sayımız 36.000 i geçmiş durumda we bizde tüm topicleri incelemekte zorluk çekiyoruz.

Ben kendi açımdan söylüyorum eger çok acil probleminiz warsa sadece site ile sınırlı kalmayıp beni her zaman msn listenize ekleyebilirsiniz. Ben ve benim diger arkadaşlarım sizlere tam hizmet için çabalıyoruz.

Bilgilerinize sunarım. Tüm sorularınız için ister Özel mesaj ister mail ister msn bağlantısı ile bana ulaşabilirsiniz.

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
3333 e aynen katılıyorum msn imizi ekleyenleri özel msj atanlarıı kesinlike geri çevirmiyoruz herkesle elimizden geldigince ilgileniyoruz.team hakkındada trojenleri kotrol edecek büyüklükte bir team olsuturmak bence mümkün değil bütün herseyin ayrı ayrı incelenmesi gerekiyor ve 36000 üyyesi olan bir sitede bunu yapmamın mümkün olduguna inanmıyorum.eger bu sorumlulugu ğstlenecek kişiler çıkarsa tabikide bu team de kurulabilir.

yas!n54

Yeni üye
5 Nis 2007
1
0
...

pkk ların köküne kibrit çakalım cayır cayır yansınlar bizde o ateşte sigara yakalım sigara kullanmıom ama inat diye yakarım bitane uzun m...bora sigaram bitene kadar kül olsunlar

asivemavi_x7

Yeni üye
7 Nis 2007
14
1
mrb 333 heralde sizde bir bu sitenin webmasterlarından veya kurucularından birisiniz web sitenizi cok beğendim ayrıca ingilizlerin web sitesinide cökertmenizde hoşuma gitti.ben size forum eksikliği ile ilgili birşey demek istemiyorum size bir pkk sitesi vermek istiyorum vermemin nedeni cökertmenizi istemem.o sitede kürtler kendi ülkelerinin sınırlarını cizmişler bu sınırda ise kendi şehirlerimizden bile parca almışlar vebu benim hic hoşuma gitmedi umarım sizinde hoşunuz gitmez.neyse ben size web siteyi veriyim siz umarım cökersiniz.web site www.muharrem.de.tc

Son düzenleme:

muratsxx

Yeni üye
9 Nis 2007
9
0
google arama motorunda kumrutv diye arama yapıldığında çıkan adreslerin çoğunluğu pkk propagandası olarak kullanılmaya başlamıştır..eğer gerekli araştırmayaı yapar ve bu siteleri hacklerseniz sevinirim..bu sitenin genel amaçlarından biride bu olduğuna inanıyorum..şimdiden ilginiz için teşekkürler...

muratsxx

Yeni üye
9 Nis 2007
9
0
google arama motorunda kumrutv diye arama yapıldığında çıkan adreslerin çoğunluğu pkk propagandası olarak kullanılmaya başlamıştır..eğer gerekli araştırmayaı yapar ve bu siteleri hacklerseniz sevinirim..bu sitenin genel amaçlarından biride bu olduğuna inanıyorum..şimdiden ilginiz için teşekkürler...

muratsxx

Yeni üye
9 Nis 2007
9
0

muratsxx

Yeni üye
9 Nis 2007
9
0

muratsxx

Yeni üye
9 Nis 2007
9
0

muratsxx

Yeni üye
9 Nis 2007
9
0

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD

DUYARLI OLMAN SEVİNDİRDİ.TURKHACKTEAM.ORG YÖNETİMİ OLARAK BU KONULARA DUYARLIYIZ VE SUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZKİ.ELİMİZDEN GELDİGİNCE BU İŞLERİN ÜZERİNE GİDİYORUZ AÇIKLARI OLDUGU AN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ.İÇİNİZİ FERAH TUTABİLİRSİNİZ.HER ZAMAN TURKİYE ADINA ÇALISAN BİR SİTE OLDUK VE HER ZMANA DA BU BÖYLE OLACAK.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.