Forumun Ressamı olmak için geldim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozturkmedia

Yeni üye
22 Kas 2019
4
0
Selamlar, dijital portre çiziyorum. çizdiğim çalışmayı profil resmi avatar olarak, ya da her hangi bir baskı da kullanabilirsiniz...

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz. Profil resminizde ki sipariş alınır kısmınızı editler misiniz? Forumda ücret karşılığı özel istek yapmak, ticaret yapmak yasaktır...

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Hoşgeldin. Twitter Insta hesaplarını gördüm. Forum içi birtakım kurallar gereği oralarda dediğin gibi burada da sipariş almaya çalışırsan duramazsın sadece heads-up vereyim dedim.

ozturkmedia

Yeni üye
22 Kas 2019
4
0
Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz. Profil resminizde ki sipariş alınır kısmınızı editler misiniz? Forumda ücret karşılığı özel istek yapmak, ticaret yapmak yasaktır...

Ok Avatarı editliyorum...

Hoşgeldin. Twitter Insta hesaplarını gördüm. Forum içi birtakım kurallar gereği oralarda dediğin gibi burada da sipariş almaya çalışırsan duramazsın sadece heads-up vereyim dedim.

Tamamdır...

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Aramıza hoş geldiniz :) Tasarımlarınızı Grafik Tasarım kategorisinde paylaşabilirsiniz bekliyorum :))

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.