Forumun sayesinde şuana kadar ne öğrendin?

IguanaBey

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
528
0
Двбущю
Pek hack işlerine meraklı olmadığından onları öğrenmek istemedim fakat iyi para kazandım ve yararlı programlar öğrendim diyebilirim

55utd55

Uzman üye
14 May 2016
1,540
4
Ram
Php, Html, Css, Jquery kütüphanesi kullanımı. Sosyal mühendislikte baya bir noktaya geldim, çok az da olsa c# öğrendim, ağ dinleme, kali linux araçlarını kullanmayı öğrendim... Eğer gerçekten araştırırsanız ve istiyorsanız forum gerçekten güzel bir bilgi yeri. Kısacası bu konuma gelmişsem THT sayesinde ve DeSTuRSuZz_ ve NoStopBoys sayesinde...

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Nasıl site hacklenir altay ile,Facebook kandırma yöntemleri,SM,anonim mail atma programı,birkaç tane index kodları,nasıl ip deiştirilir.nasıl ip gizlenir,c++ dan önce c# a başlamam gerektiğini,İncele ile kessinlikle hack olmadığını,c++ ile hack yapılmadığını vs.
çoooooooookkkkkk şey öğrendim yeni olmama rağmen daha çok var

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Turkhackteam'i guncell tutulan bir kutuphane gibi gorebilirsin herkes istedigi seyi okur yada istedigi kitabi alir bakar. Bu birazda kisinin ogrenme istedigi ilegilidir. Türkye de bir suru kutuphane var gidip okuyan insan sayisi az. Kendini gelistirmek isteyen kisi her turlu gelistirir. Saygilar sevgiler

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
363
27
anka
2016'da ki halimle şimdi ki halime bakıyorum da bana bayağı bir şey katmış :).

Thombia

Üye
31 Ocak 2016
241
1
Godon
Bak bu turkhackteam'in açılması çok geç kaldı.Keşke Arpanet'ten sonra kurulsaydı bu turkhackteam! 40 yıldır oyaladılar milleti bir hack yapmadılar. Site elden gidiyeah, brute çalışmiyeah.. Bak önceden hack yaparken Göztepeye gittim net cafeye. Sıra vardı akşam 5 oldu hacker kardeşim dedi saat 5 yarın gel! 4 gün gittim geldim , şuanda herkesin evinde internet ve bilgisayar var ne yapmadılar bu zamana kadar? Teşekkürler TurkHackTeam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.