Fotoğraf mı Doğru Söylüyor Ayna mı? Hangisi Gerçek Biziz?İşte CEVABI

Scourge of God

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
527
0
TurkHackTeam City
Bazı insanlar fotoğrafta,kamerada başka aynada başka çıkar.Tabi insanın aklına şu geliyor acaba diğer insanlar beni aynadaki gibi mi görüyor,fotoğraftaki gibi mi?
Cevabı da şu fotoğraftaki görüntünüze aldanmayın en iyi fotoğraf makinesi bile insan gözünün yanına yaklaşamaz dolayısıyla kameradaki görüntü asıl görüntünüz değildir.
Ayrıca insanların %70 inin yüzü asimetriktir.Yani sağı farklı solu farklı.Bu durumda aynada gördüğünüz de gerçek haliniz değil,yüzünüzün sağı ve solunu yer değiştirmiş olarak görür insanlar,aynadaki gibi değil

BU DURUMDA HANGİSİ BENİM GERÇEK GÖRÜNTÜM SORUSUNUN CEVABINI İSE DEDİĞİM GİBİ İKİ AYNADAN ELDE EDECEĞİNİZ YANSIMAYLA KARŞILAYABİLİRSİNİZ
Bunun için boyutu farketmeksizin iki aynayı 90 derece açıyla kesiştirin arada kalan görüntü 3.şahısların sizi dışardan nasıl gördüğünü net olarak yansıtır
VE BUNU BİLEN İNSAN SAYISI ÇOK AZDIR Göreceği asıl görüntüden sonra hayata küsenler olabilir ama bununla yaşamayı öğrenmelisiniz

Darknige

Yeni üye
25 Eyl 2009
24
0
Bana saçma geldi. Fazla fark olmayacağını belirtsen anlarım da hayata küsmek? Ben arkadaşımı nasıl görüyorsam, arkadaşım aynaya bakarken onu aynada aynı görüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.