Çözüldü Fotoğrafı nasıl hareketlendirebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SondareX

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
272
0
Dünya
nbYlLg.jpg

Bu fotoğrafdaki atın gitmesini istiyorum wallpaper engine ile masaüstü yapıcam

wallpaper engine masaüstüne video koymamızı sağlıyor ve ben bu atın hareket etmesini istiyorum
nasıl yapabilirim veya yapılabilirmi

Son düzenleme:
13 Kas 2010
154
0
nbYlLg.jpg

Bu fotoğrafdaki atın gitmesini istiyorum wallpaper engine ile masaüstü yapıcam

wallpaper engine masaüstüne video koymamızı sağlıyor ve ben bu atın hareket etmesini istiyorum
nasıl yapabilirim veya yapılabilirmi

İyi çizim yapan birini bulman lazım ata adım attırmak ve hareketlendirmek için 3-5 adet çizim yapılması gerek ve çizilen fotoğraflarla ya gif yaparsın yada video oluşturursun...

SondareX

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
272
0
Dünya
İyi çizim yapan birini bulman lazım ata adım attırmak ve hareketlendirmek için 3-5 adet çizim yapılması gerek ve çizilen fotoğraflarla ya gif yaparsın yada video oluşturursun...

Yardımın için teşşekür ederim daha çok araştırma yapıcam gerekirse parasınıda veririm yani sıkıntı yok

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Merhabalar,

Atın hareketlenmesi için bu resme artı olarak atın adım atmış halininin olduğu tasarımı bulmanız gerekmekte. Ardından resimleri gif olarak toparlayıp hareketlendirebilirsiniz.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Aslında kolay, at olan kısmı komple fotoğraftan sil klonlama yöntemiyle veya dolgu yöntemiyle at olmadan fon çıkarabilirsin sonra o katmanı ayrı tut, at olan katmanı üste al gifi oluştur sonra atın olduğu kısmı pentool aracı ile bacak kısımlarını yere koyup oynatıp atı tekrardan yerleştir bunun için youtube da photoshop kol bacak oynatma düzeltme videoları izlemeni tavsiye ederim bu sayede istediğin gibi at gidiyormuş şekilde gözükecektir hareketli bir biçimde

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
atın ayaklarını sileceksin sonra 60 adım ayak çiz 4 ünü birden çiz akıcı olsun istiyorsan yaniye başına 25-60 adet çizsen yeterli olacaktın sonra kuyruk var kıl olduğu için 2 adet çizsen yeterli olur bir dağılmış birde toplanmış her adım attıkça sallanmış gibi olur boynu çizmene gerek yok kesipeğik yap aynı şekilde her adım attıkca boyunda haraket etsin eğilip kalkacak yanlız birde çimler var tabiki rastgele sallasan olur onları atatürkkünde belini kesip sadece at atım attıkça arkaya hafif yatır bunları adobe photoshop yada animate ile yapabilirssin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.