Foxconn anakart RAM frekansı

21 Tem 2013
126
0
Baku
Benim anakartın modeline bakınca 1 değil 4 tane model ismi çıkıyor ve ben anakartımın hangi RAM frekans değerlerini desteklediğini bilmiyorum. Yazılan 4 model seri şeklinde H61MXE - S- V- K modelleri hepsinin özellikleri neredeyse aynı. Merak ettiğim, anakartımın RAM slotlarının ilkine 4 GB 1600 MHz diğerinde de 4GB 1600 MHz taktım. Benim anakart bu RAM'leri full çalıştır mı? Sitede 1066-1333 MHz aşağıda yukarıda 1600 MHz yazıyor. Bu konuya bir açıklık getirin lütfen.
Buyurun AIDA 64 sonuçlarına bir bakın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.