FPS Hakkında

kakihara

Üye
30 Tem 2016
164
0
8 çekirdekli bir sistem kullanıyorum ama oyunlarda fps 30 dan yukarı çıkmıyor telefon rootlu kernel auditor yüklü ben bu fps limitini nasıl yükseltebilirim sanırım limit koymuşlar ayarlardan cpu ve gpu yu kernel auditordan performance yapıyorum fps hala aynı 30 dan yukarı çıkmıyo yardımlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

batuhanpc

Uzman üye
5 Haz 2016
1,221
3
çanakkale
çekirdek önemli değil ghzsi hızı önemli
aslında ekran kartı çekirdekten daha önemlidir
ram miktarın etkiliyor olabilir
ayrıca telefonunu yoran bazı sistem işlevleri veya programlar oyunun yavaş çalışmasını sağlıyo olabilir

çekirdeği prformans seçeneğini aktif et
ekran kartınıda performasn seçeneğini aktif et
arka planda çalışan uygulamaları greenify ile durdur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.