Fps Oyuncusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cfgcii

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
942
0
HaCKeD World
Arkadaşlar Aşırı derecede Fps hastası olan biri olarak Birde Size Soriyim dedim Fps İçin en iyi fahre ve klavye hangisidir. !

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
dedini Anlayamadım Cnyylmz Ben Fps oyunları için en iyi Fahre ve klavye hangisidir diye sormuştum :)

Anladım dediğinizi, iki çeşit Fps kavramı vardır :

1 : ( First Person Shotter ) Fps oyunları, 1. Kişi kamerasından yani bakış açısından gösterilen savaş oyunları,

2 : ( Frame Per Second ) Oyunlardan Fps Almak tabiri, buradaki Fps Ekrana saniyede verilen kare sayısı yani ekranda oynatılan karenin saniye başına düştüğü miktar, oyunun akıcı ve kaliteli oynanması Fps değerinin yüksekliğine bağlıdır ...

Son düzenleme:

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Ben seni anladım kardeşim

Kendi görüşüm 5 yıl kadar oynadım fps online

1.Online'sa Bilek Olacak En Önemlisi
2.Mouse
3.Klavye

Cs falan oynadıysan SK | SpawN fnatic falan bilirsin videolarına bakmışsındır ahım şahım keyboard vs kullanmıyorlar.Bunlardan önemlisi Kulaklık mükemmel bir kulaklığın veya ses sisteminin olması lazım Online'da tabii her oyunda ses bu kadar önemli olmayabilir

Dediğiğn kou
Bu Linkte Tartışılmış Bilgi Alabilirsin

cfgcii

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
942
0
HaCKeD World
Kullandığım Kulak Lık Fahre Ve Klavye
Kulaklık:Solma SL-318
Mause:Wincase WM-208P
Klavye:Wincase KM-716

Kullanıyorum Klavyede problem yok ama Fahre Sorun yaratıyor :) Kulaklık Bass Ve Seste Mütiş Oyunlarda Ses kasması %75 Bu oranda kötü :)

cfgcii

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
942
0
HaCKeD World
Teşşekürler Peki Siz ne önerirsiniz :)

Şuanda Oynadığım Online oyun yok Daha çok sing takılıyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Single bir zamana kadar zevk verir sonra sıkar artık en fazla sonra expansion packler yeni mapler silahlar eklersiniz sonra sıkmaya başlar

Wolfteam falan meth ediyorlar ama herkesten aldığım bilgi tamamen ticari amaç için yapılmış bir oyun.Yani gerçek hayatta parası olan daha önemli emek falan hikaye her oyun böyle ama biraz abartmışlar

Cs online klasiktir fakat hala çizgisini koruyor gerçekten bilen kişiler iyi oynar cs'yi onlinede güzel bir clan'a girerseniz clan maçları falan zevklidir en azından diğer oyunlardaki gibi çoluk çocuk la fazla uğraşmazsınız

Kendi swnizi kurmak kolay ve maliyetsiz hem

Cod L4D Falan var ama tam olarak Online diyemeyiz onlara Network gibi

cfgcii

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
942
0
HaCKeD World
Cs 1.6 6sene oynadım :) Ordaki Adımda ZeuSStur :) Wolfteam ilk gün oynadım 2ci günü Pc kendi kaldırdı okadar Saçma bir oyundu :) Allah kısmet Ederse Modern warfare 3 alıp Online oynamayı düşünüyorum :D

cfgcii

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
942
0
HaCKeD World
Cs Yerini Hiçbir Oyun tutamaz Efsane Fps o :) Ama Modern Warfare Serverlerinde 100 120Kişi Takımımız vardı modern warfare 2de :D Uraaaaaaaaaa dalıyorduk Modası geçti Şimdi 1svde toplanıyor herkez diğer serverler 0 ve Tek giriş yer bulamıyorsun :) Peki sizin Kullandığınız Kulaklık ve mause Markası nedir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.