FPS oyunları için kulak içi mi kulak üstü mü?

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Aleyküm selam gammerlar genelde kulaklık üstünü tercih eder. Oyuncu kulaklıklarına bakabilirsin

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
O iş senin nasıl rahat ettiğinle çok daha fazla bağlantılı, kulaküstü kulaklıklarda hoparlörler büyük olduğu için daha belirgin sesler alabilirsin ama uzun kullanımda terletebilir. Ama gerçekten kaliteli bir kulakiçi kulaklık da kullanabilirsin. Ben kulakiçi tercih ediyorum zaten oyun oynadığım yok ama ciddi ses üretme işlerim için de kulakiçi tercih ediyorum. Hiç bir sorun ve ya ses kaybı yaşamadım... Hi-Fi bir kulaklık tercih etmen yeterli olacaktır.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhaba, "kesinlikle şudur", "şu şunu sağlar" gibi cümleler pek doğru olmaz ben işin öncelikle en iyi ve kaliteli kulaklığı seçmek istiyorsanız, hangisinde daha rahat olduğunuzu belirleyerek başlayabilirsiniz. Kulakiçi mi yoksa diğer türler diye mi hangisi daha rahat kullanışlı geliyor ise gerisi satın almakta ilgili bir mağazaya giderek bütçeye uygun bir kulaklık alabilirsiniz. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :drunk

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Önerim hangisinde rahatsan onu kullan ama kulaküstü daha iyidir,

İyi Forumlar.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Aleyküm Selam, kulaküstü kullanmalarının sebebi rahatlıktır kulakiçi ise ağrıtıyor. Bu yüzden kulaküstü daha çok tutuluyor.

real Pars

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
661
211
Anadolu
Hangisinde rahat ediyorsanız onu almanız daha iyi olur.
Fps oyunlarda mutlaka kulak üstü kulaklık tercih edilir , tâbi bu kulaklıkların farklı teknolojileri var onları da bütçenize uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Coeus17

Üye
12 May 2020
224
0
Kıbrıs
Oynayacağın oyuna göre değişiyor, sesin önemli olan bir oyun için kulak üstü derdim ama unutma uzun kullanımda rahatsız edebiliyor hele birde sıcaksa terleme bile olur bu yüzden kulak içi önerirdim ben.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,Ben kulak içi tercih ediyorum. Takip ettiğim bir kaç insanda kulak içi kullanıyor. Kulak içi kullanmamdaki sebep tamamen bana daha rahat gelmesi. İyi forumlar dilerim..

AKTUĞ1

Ar-Ge Ekibi Analist
23 Haz 2015
2,375
365
Kulakiçi hem rahat hem terletmez. Markadan markaya değişir. Kulakiçi oyuna daha iyi adapte olmanı sağlar :).

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Kişiye göre değişir bence, şahsen kulak üstü kullanarak ben daha iyi oynayabiliyorum genelde de kulak üstü tercih edilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.