Fransizlar Türkleri nasil görüyor

turkishloveur2

Yeni üye
10 Tem 2007
23
0
Ben Fransada yasayan bir Türk olarak size diyebilirim ki Fransizlar Türkleri canavarlar gibi görüyor namus isleri felan filan onlar için canavarlik iste bu bi neden Türkiyenin Avrupaya girmemesi için ama iyiki girmiyor vallah insallah Türkiye bu ülkelere benzemez hiç bi zaman bence Avrupaya girerse Türkiye iste o zaman Türkler tam bu Avrupalilar gibi olur iste ben bundan korkuyorum.
Birde bu kales Fransizlar varya okulda felan tarih dersinde Türkiyeden çok bahsetmiyolar ama bahsedince hep yalan yalan baska bisey yok.ama tek derslerde degil fransizlarin bütün kitaplarinda sitelerinde felan hep türklerin üstünde yalan seyler söylüyolar.Türkiyenin gerçek tarihini bilen Fransizlar, ki bence çok az bütün bu yalanlarla, kiskaniyolar Türkleri kesinlikle BIZIM GIBI TARIHI BASKA KIM YAPARKI:jeerat
iste böyle arkadaslar bu ülkelerde çok rasist var siz Avrupayi cennet sanmayin TÜRKIYE GIBISI YOKTUR UNUTMAYIN biz bu ülkelere Türklerin gücünü göstermeye geldik kimse Türklerin hakkinda kötü seyler diyemez yoksa çizerizzzzz:twist
NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Son düzenleme:

GeNcTuRk

Yeni üye
11 Tem 2007
2
0
ermenileri de destekleyen zaten fransızlar değil mi? Hele o Sarkozy 'i öldüresim geliyır.

turkishloveur2

Yeni üye
10 Tem 2007
23
0
tabi ermenileri desteklerler fransizlarda çok önemli sanatçilar var aslen ermeni olan.
ben Türkiyede yasayan Türklere Fransa kötü deyince küfür etmeye basliyolar nasil kötü olur felan biz burda ölüyoz sen orda cennetdesin felan.ama burda hayat daha zor arkadaslar.

qwerty23

Yeni üye
3 Şub 2007
15
0
kayseri
ben her zaman karşıydım avrupa birliğine ama ben bunu söyleyince bana gerici,medeniyetsiz felan diyolardı...son zamanlarda bu lafları söyleyen arkadaşlarım artık yüzüme bakamıyolar..3.5 sene almanyada kaldım,bu esnada danimarka,hollanda,fransa ya gittim..bu saydığım devletlerin hepsini toplasan Türkiye'nin tırnağı olamazlar...Avrupa birliğine girmek demek bizin her alanda elimizin bağlanması demektir....ekonomik,kültürel,siyasal ve daha bir çok şeyde özgür olamayacaz...Bence hedef Turan olmalı yanii Türk Birliği....

turkishloveur2

Yeni üye
10 Tem 2007
23
0
qwerty23 iste tek avrupaya gidenler anlar bunu Türkiye sakin avrupaya girmesin yoksa çok kötü olur türkler için

umut_aytekin

Yeni üye
10 Tem 2007
20
0
Bizde hala yeni dünyaları keşfetme olayı var ata kanından halkın çoğu avrupa birliğine girince bizi adam yerine koycaklarını düşünüyo ama bence değil girincede karşı çıkan devletler olucak veya rızasız ki onlar bize hep zarar verirama girmesekte zaten artık memlekette müslüman toprağı kalmadı hepsi yabancılara gidio bide o var her türlü kendi özbenliğimizi satıyo yani devletin başındakiler ben 16 yaşındayım ama politikayla çok ilgiliyimdir haber leri izliye izliye ayrıca insanımız avrupayı yaşama rahatlığı herşey serbest gibi görüyo ama onlar Avrupada yıllarca çalışıp para biriktiren insanları avrupada zengin oldu bende gidip olsam diye düşünüyolar neyse ben konuyu daha fazla uzatmıyım

turkishloveur2

Yeni üye
10 Tem 2007
23
0
benimde yas 16 ama size bise diyimmi Türkiye avrupaya girsin müslümanlikta gider Türk kizlari ayni avrupalilar gibi olmak isterler zaten bu olay baslamis gördügüme göre ama daha kötü olur.birde bence Türkiye hiç bi yere girmesin kendi kenarinda kalsin ve ülkesini gelistirsin çünkü bence Türkiye gelecegin bi ülkesi (bor madeni felan) belki biraz petrolda vardir:Dbu avrupalilar Türkleri kullaniyo size diyim ben nedenmi?çünkü türkiyede bi petrol felan çiksin yada baska önemli bise hemen avrupaya alirlar Türkler ne cevap verir sizce?evet hemen girerler Türküm diye demek istemiyorum ama bu türkiyenin basindaki adamlar çok salak yaw kafada bise yok.neyse birde avrupali türkleri çok zengin sanmayin çünkü ben Türkiyeye gelince bizden daha çok zengin çok aileler görüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.