Fraps Video Çekme Ve Boyutunu Küçültme

22 Eki 2011
222
0
Konu yeri burasımı bilmiyorum ama açacak yer bulamadım :trl:

Konuya geçelim : Tamamen benim anlatımımdır..

Frapsta karşımıza şöyle bir ekran gelmektedir ;
frapsfg8.jpg

Burda olan şeyler ;
Video Capture Hotkey Video'nun kayıt kısayol tuşudur.. Bunu istediğiniz tuşa ayarlayabilirsiniz.Disableye basarsanız sıfırlayabilirsiniz..

Video çekeceğiniz zaman ayarladığınız tuşa basmanız yeterlidir.. Video yu bitirmek isterseniz yine ayarladıgınız tuşa basmalısınız .
Bunu Full sürüm için anlattım internette mevcut! buyrun buradan indirin : Fraps.3.5.7.Build.15516.Ret…zip (3,45 MB) - uploaded.to
Veya bu : http://turbobit.net/e08wjm2avema/Fraps.3.5.7.Build.15516.Retail.Full.zip.html

Şimdi Geçelim Video'nun boyutunu küçültmeye..;
Öncelikle Bilgisayarınızda Video Total Converter olması gerekmektedir..Sitesinden indirebilirsiniz converteri.. Veya burdan : Total Video Converter İndir - Tüm Video Formatlarını Dönüştürücü ve Oynatıcı - Tamindir
Bu Programda karşımıza böyle bir ekran gelir ;

26728235qk9.jpg

Daha sonrası kolay ;
Daha sonra New Task Tıklıyoruz > İmport Media Files i açın,
Daha sonra videonuz nereye kayıtlıysa o konumu açıp video'yu seçiyoruz..
Daha sonra karşımıza böyle bir ekran gelir ;
adszhju.png

Burdan hangi seçeneğe dönüştürebileceğinizi seçersiniz.. Tercihim Mp4'dür..

başka sitede mod olduğum için resimler eskiden kalmaydı ondan sitenin ismi yazıyor reklam gibi olduysa modlar kilitleyebilir :) Alıntı değil. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.