[FREE]Aegis Crypter 2015

angelman31

Yeni üye
4 Şub 2008
14
0
[UD] Aegis Crypter [05.12.2015]

LRimNsr.jpg

Şu an güncel durumda olup neredeyse bütün anti-virüsleri Sacantime bypass edebilmektedir. Runtime için söz veremiyorum fakat HF den aldığın güzel bir Crypter diyebilirim.

Yani oluşturduğunuz keylogger veya trojan serverını karşıdaki taraf tarattığı zaman virüs bulamayacaktır.

Ne kadar az özelliği aktif ederseniz o kadar az tanınacağını unutmayınız. Bildiğim kadarıyla güncel stub'ı çoğu kaliteli crypter gibi cloud vasıtasıyla çekiyor.

İndirme linki: Zippyshare.com - AegisCrypter6.3.2.zip
vürüs taraması: reFUD.me - Results

Son düzenleme:

angelman31

Yeni üye
4 Şub 2008
14
0
Arkadaşı Pistten alalım crypter vıruslerden gizlemesi lazım virüs içermemesi lazım en azından bu kadar cok arkdsı banned lutfen crypterde server var
https://www.virustotal.com/tr/file/...194f26d660d91f7c19d5a1bd/analysis/1447279719/

şaka yapıyor olmalısın. 2008 den beri forumda dolaşıyorum ilk defa konu paylaştık. köklü bir araştırma yapmadan oturduğun yerden bi virüstotal taramasıyla pistten alalım ne demek.

tarattığın şey crypter, az mantıklı düşün. Bir tabak lezzetli pilavda şehriyeye rast gelmek gibidir ctypterı taratınca virüse denk gelmek.

Sen akıl ve ilim ver Alahım!

angelman31

Yeni üye
4 Şub 2008
14
0
yahu arkadaşlar.
2008 den beri forumdayım. Hadi anlarım güvenmezsiniz fakat bari virustotal.com da taratmayın kurban olayım!

bu sefer 3 gün sonra FUD olan crypter hemen tanınıyor.
Rica ediyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.