Free Hosting + Domain Alma + Suspanned yanıltıcı Yemeyin İçeri Girin Tüm Detaylar Burada

ZeusTHT

Üye
25 Ağu 2017
179
4
Amerika
Domain + Host Bilgilendirme Suspanned yanıltıcı yiyenler okusun:

Merhabalar Arkadaşlar Aslında Herkes Bir Şekilde Hesap Çalmaya Çalısıyor Kimisi dm + wp + Mail basarak vs. Herkesin kendine göre yöntemi var lakin durumu olmuyan free host alıp suspanned yanıltıcı yiyen bir çok arkadaşımız var bir yöntem anlatıcagım bu yöntemle site suspanned yanıltıcı yemiyecek dediklerimi birer birer uygulayın yorum atarsınız olup olmadıgını ssl + .com olayını da daha sonradan anlatırım.

Suspanned yememek için veya yanıltıcı yememek için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar İlk Önce Free host domain almamız gerekiyor bunun için 3 tane site vericegim aşağıdan önerim birinci olandır her neyse domainimizi aldık sayıyorum Şimdi Google choremeden Opera indiriyoruz Operanın kendine ait vpn'si zaten içerisinde var mailimizi oradan atıcagız Hatta hostumuzuda oradan vpn açarak alalım. Taslagımız vs herşeyimiz var sayıyorum vpn açık bir şekilde operadan mail atıcaksınız asla google choremeden mail atmıyorsunuz Böylelikle site suspanned veya yanıltıcı yemiyecekdir ben denedim sizde dener yorm yaparsınız.

Ücretsiz Hosting Siteleri:

1-) Free Web Hosting with PHP, MySQL, Email Sending, No Ads | AwardSpace.com

2-) Free and Unlimited Web Hosting with PHP and MySQL

3-) Free Unlimited Web Hosting with PHP, MySQL, FTP - ProFreeHost

Tiktok - Instagram - Twitter Gibi hesapları toplu çalabilirmiyiz?

Evet Bu Mümkün Nasıl mümkün? Sclerinizi Sadece ınstagram kullanıcı adı şifre ile kurmayın kurucu mail ile kurun kurucu mailede giriş yapın zaten bir çok herşey orada kayıtlıdır tiktok - twitter vs Saglam bir kurbanın mailine erişirseniz zaten basit bir şekilde tüm sosyal medya hesaplarını alırsınız. Arkadaşlar Size Önerm mail.ru ' bunları özellikle bulun bunlara mail atın Ruslar - Kazakistanlılar genelde mail.ru kullanıyor çünkü her hangi bir güvenligi yok vpn açarak direk girebiliyorsunuz maile sızabiliyorsunuz Zaten kafanısını kullanan her türlü mailin anasını ağlatır zaten. Sosyal medya akıl işidir akıllı hareket ederseniz bir çok işi başarırsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.