Freedom! Alpha Version 2.0 | Oyun |

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
+ Üyelik adınız : bekodark123

+ Programın ismi : Freedom! Alpha Version 2.0

+ Programın sürümü : v2.0

+ Kullanılan programlama dili : C# ve Javascript

+ Açıklama : Her an mutasyona uğramış zombilerle karşı karşıya olabilirsiniz..
Tek kurtuluşunuz elinizdeki silahla onları öldürmek!
Merak etmeyin yaralanmalara karşı sağlık kutuları ve cephane içinde cephane kutuları haritadaki evlerde saklı olacaktır.
Daha oyun yeni olduğu için bug - eksiklik - abeslik tabiki olucaktır.

Ayrıca modelleme ve animasyon iyi bilen arkadaşlar benle irtibata geçsinler birlikte çalışabiliriz.

Lütfen oyunu RAR dan çıkararak oynayınız..

+ Virüs Taraması: VirusTOTAL

+ Programın İndirme Linki: Programı indirmek için Tıkla!

+ Programın ekran görüntüsü :

g3etmy527j6gbpzfg.jpg

xycbc5j38uv13p7fg.jpg

wnn49tpamueaumbfg.jpg

pk15p021kja5csxfg.jpg

r28jaj7bsci4fvrfg.jpg

Son düzenleme:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Elıne sağlık tasarımla uğraşmışsın oyun yapmak zaten basıt :) ama beğendım ar-gelık değıl taşıyorum.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
ben coder olduğum ıçın bana basıt gelıyor olabılır. bana grafık alanları zor gelıyor :) kusura bakma dostum.

Banada grafik alanı zor geliyor başkasına kitleyebilsem diye aranıp durdum kimsede anlamıyor arkadaşlardan malesef bana kaldı en zevkli yeri kod kısmı bende coder ım. Direk arge lik değil diyip taşıman emeğime hakaret oldu ki arge de o kadar vasat programlar varken.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul

Banada grafik alanı zor geliyor başkasına kitleyebilsem diye aranıp durdum kimsede anlamıyor arkadaşlardan malesef bana kaldı en zevkli yeri kod kısmı bende coder ım. Direk arge lik değil diyip taşıman emeğime hakaret oldu ki arge de o kadar vasat programlar varken.

dostum bu program değılkı ? :( bu oyun o yüzden taşıdım ar-ge (Araştırma Ve Gelıştırme Tımı) uygulamalara açıktır. Oyunlara değıl.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
dostum bu program değılkı ? :( bu oyun o yüzden taşıdım ar-ge (Araştırma Ve Gelıştırme Tımı) uygulamalara açıktır. Oyunlara değıl.

Oyunlarda uygulamalardır ve programlama dilleri ile yazılır bunu en az benim kadar biliyosun :) Her neyse yetki sende burda bırakıyosan bırak ne diyim artık

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul

Oyunlarda uygulamalardır ve programlama dilleri ile yazılır bunu en az benim kadar biliyosun :) Her neyse yetki sende burda bırakıyosan bırak ne diyim artık

dostum üzgünüm bende oyun yapsam bu bölüme açmak zorundayım kurallar böyle ar-gede oyun paylaşamayız :( kuralları ben bıle çığnıyemem yetkıyle alakalı değıl. ancak lıderıme bıldırebılırsın bu davranışımı o uygun görürse gerı alır.
Lıderım : uzmaniz

tekrar elıne sağlık :)

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
dostum üzgünüm bende oyun yapsam bu bölüme açmak zorundayım kurallar böyle ar-gede oyun paylaşamayız :( kuralları ben bıle çığnıyemem yetkıyle alakalı değıl. ancak lıderıme bıldırebılırsın bu davranışımı o uygun görürse gerı alır.
Lıderım : uzmaniz

tekrar elıne sağlık :)

O işleri sevmem işte boşve neyse :D
Teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.