Freedom pro hesap ile bedava internet [your freedom hack]

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Bildiginiz gibi Your Freedom uygulaması bütün hatlarda bedava interneti girmeyi sağlıyor ama hızı baya yavaş ama pro hesaplarla your Freedom uygulamasını istediğimiz hıza getirebiliriz ama Pro fiyatları da baya pahallı " onu yapacağıma eve internet alırım daha iyi " diye düşünüyorsunuz . Ama ben bugün bu tür sorunları çözmeyi göstereceğim.

Bu yöntemi yapmak için telefonunuzun Rootlu olması lazım.

Apn ayarlarınızında normal internet olması lazım .

İlk başta internetimizin olması lazım bütün işlemler bittikten sonra interneti kapatıp normal hattımızla bağlanın

Vofafone'da denedi diğer hatlarda da deneyin . Büyük olasılıkla olacaktır .

- Lucky Patcher ile Your Freedom'u telefonunuza yükleyin
JnvaRQ.jpg

-Daha sonra Luck Patcher'e girip your Freedom un üzerine Tıklayıp çıkan yerlerden düzenleye basın
O7P0YD.jpg

-Çıkan seçeneklerden Satın alma ve Lisans yamaları'na basın

GolB6Z.jpg

- Mavi renkle gösterilen yerlere tik atıp uygulaya basın

yLXEYj.jpg

-Ve sürenin dolmasını bekleyin

6509gv.jpg

-Dolduktan sonra tamam'a basın
Not : Resimdeki gibi hata verse bile takmadan devam edin

W1d0B8.jpg

- Ve uygulamadan çıkıp your Freedom uygulamasına girip ayarlara basın

Roq0mR.jpg

- Çıkan seçeneklerden Sunucu Bağlantısı'na basın

pBL0ya.jpg

- Ve Bağlantı Modu'nu HTTPS'den DNS'ye getirin

knlb4D.jpg

- Geri gelip hesap bilgisine tıklayın

Nr7paX.jpg

- Your Freedom sitesine girip hesap açın ve programın bu bölümüne girip hesabınızın bilgilerini yazın

Your Freedom Kayıt Sayfası

YrADnZ.jpg

- Ve bağlana tıklayın ve bağlanmasını bekleyin bağlandıktan sonra resimde işaret edilen yere tıklayın ( tıklayınca tarayıcıdan yönlendirilen site gelebilir onun için geri gelip your Freedom uygulamasından satın alma bölümü gelene kadar Tıklayın )

8DJMq7.jpg

- Ve bu bölüm geldikten sonra bir paket seçin ben mavi renkle gösterilen pakete tıkladım

D4aPzv.jpg

- Tıkladıktan sonra resimde gösterilen bir sayfa karşınıza gelecek siz işaret ettiğim yerlere tik atıp evete basın

E5ZgGZ.jpg

- Ve Çok teşekürler yazısı çıkınca geri gidip tekrar aynı yere gelince paket satın alınmış olunacak

28brLA.jpg

İndirme Linkleri
0wZgK9H.png

Lucky Patcher APK İNDİR

Your Freedom APK İNDİR

Virüstotal
0wZgK9H.png

Lucky Patcher APK

Your Freedom APK

Son düzenleme:

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Eline sağlık, kısa bir uyarı yapayım. Konun silinmesin diye verdiğin apk dosyalarının ayrı ayrı virüstotal linklerini atmalısın.

Bilgine sunarım...

erdinc03

Yeni üye
5 Ocak 2016
41
0
Hocam your freedoom sunucularinda hata mi var acaba hesap olusturmama rağmen baglanamiyorum. Hesabimi e postadan aktiflestiedim ve programa hatasiz olarak yazdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.