Freelancer bir sitede developer olarak çalışmak

Fa4eHesap

Yeni üye
3 Ocak 2020
35
0
35 1/2
Merhaba dostlar , malum bu corona günlerinde evde boş durmamak lazım.Bildiğiniz üzere https://www.designcrowd.com/ adlı sitede freelancer olarak web designer olabiliyormuşsunuz.Bu sitede developer olarak çalışmak istiyorum.Fakat hiçbir şekilde -internetten aramakta dahil- nasıl bir çalışan olarak katılabileceğimi anladım.Hep yol iş verene çıkıyor.Biliyorsanız yardımcı olur musunuz ? Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Cevap: Freelancer Çalışmak

Kendi pörtföyünüzü oluşturmanız lazım.
Bir işe girerken bile sizin kalitenizi gösteren çalışmaları koyduğunuz pörtföy istenir.
Şöyle düşün; sizi niye işe alsınlar ? Bu pörtföydeki çalışmalara bakıp karar verirler.

Coeus17

Üye
12 May 2020
224
0
Kıbrıs
Cevap: Freelancer Çalışmak

Merhabalar bahsettiğiniz sayfada sadece tasarım alanında çalışma yapabilirsiniz diye biliyorum, onu dışında bakabileceğiniz sayfalarda mevcut onlarada bakmanızı tavsiye ederim.

bionluk.com
projekurdu.com
uzmankirala.com
eleman.net
icerikbulutu.com
yaziyazparakazan.com

Fa4eHesap

Yeni üye
3 Ocak 2020
35
0
35 1/2
Merhabalar bahsettiğiniz sayfada sadece tasarım alanında çalışma yapabilirsiniz diye biliyorum, onu dışında bakabileceğiniz sayfalarda mevcut onlarada bakmanızı tavsiye ederim.

bionluk.com
projekurdu.com
uzmankirala.com
eleman.net
icerikbulutu.com
yaziyazparakazan.com

Hocam bir çok kişi var web designer olarak çalışan.Örnekler için çok saolun fakat yabancı şirketlerin piyasası çok daha iyi olduğu için orayı tercih ettim.Emeğin karşılıgını alabiliyorsunuz.

Kendi pörtföyünüzü oluşturmanız lazım.
Bir işe girerken bile sizin kalitenizi gösteren çalışmaları koyduğunuz pörtföy istenir.
Şöyle düşün; sizi niye işe alsınlar ? Bu pörtföydeki çalışmalara bakıp karar verirler.

Hocam nerden oluşturuyorum onu bulamadım işte.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.