frefox warning!!!

Nefret-i ALA

Yeni üye
9 Eyl 2009
19
0
Arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum kapersky 5 para etmez bir program 1 aya yakın lisanslı kaspersky internet sucurity 2010 kullandım kullandığım süre içerisinde 1 tane virüs buldu sality.z diye onuda silemedi (bende nette tıklamadık yer bırakmam) sinirlendim silip arcavir 2009 yükledim 3 tane virüs birkaçtanede trojen buldu neyse asıl diyecem dün frefox 3.5.2 indiriyordum kendi sitesinden ((((http://www.mozilla.com/en-US/product...os=win&lang=tr programları hep kendi sitesinden indiririm)))) arcavirin monitörü uyarı verdi ve program inmedi arcavirede güvenirim bi bldiği wardır..... daha önce kasper varken aynı yerden indirdiğimde sality.z var dedi ama silemedi bu sality.z virüsünü araştırdım 1 kurban daha benimle aynı yerden frefoxun setup ını indirmiş ve başka hiçbirşy yapmamış bende onun yalancısıyım sonrada bilgisayarına sality.z virüsü bulaşmış (eğer bilgisayarınızı güvenli kipte başlatırken res gelirse sality.z var demektir) ilacı ise ^^rmsality^^ programı googleden aratın bulursunuz millet çözümü bilmiyor bol kesenden sallıyor format atacan yok bir kere yetmez 2 kere atacan falan... eğer sizde kaspersky kullanıyorsanız hemen silin arcavir 2009 kurun setup ı [url]https://tik.lat/OSXoj dan indirin tabi hemen keyi arayacak gözleriniz alın keyde burda tam 480 küsür günlük
wink.gif
6Y62-KHK2-8XN2-YTD4-Z8LE-WR6C-293I-SY5V eğer kendi adresinden frefox indirmişseniz rmsality programı ile bi taratın son bişe daha FUCK YOU KASPER (adminim umarım banlamazsın)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.