FTP den dosya aktarırken sadece 3,1mb civarı upload yapabiliyorum. Nasıl artırırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RappeRSRC

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
743
0
ANADOLU - İZMİR
Başlıkta da yeterince anlaşılıyor durum.
Ben FTP den kendi serverlarıma dosya aktarırken sadece 3,1mb civarı upload yapabiliyorum. 5mb lık bir veriyi upload ederken 3,1mb civarlarında duruyor.
Araştırdığımda bunun firewall ın açık olmasından kaynaklandığını söyleyenler oldu ancak firewall ı kapatmama rağmen bu sorun düzelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Modemine res attınmı ?
-Modemde bir sorun olabilir.
Hangi virüs programını kullanıyorsun ?
-Virüs programın herhangi bir sorun yaratıyor olabilir.
Hangi firewall'ı kullanıyorsun ?
-Firewall'ın hata veriyor olabilir.
Herhangi Flashget IE downloader gibi bir program kullanıyormusun ?
-Böyle programlar download yaparken büyük kolaylıklar sağlıyorlar.

Modemine res attığında olmaz ise.
Antivirüs programını devre dışı bıraktığında olmaz ise.
Firewall ve antivirüs programını devre dışı bıraktığında olmaz ise.
IE Downloader Flashget gibi programlarlada denedin ve olmadı ise.

Yeniden dön bana bir şey önericem :=)

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Üzgünüm , elimden gelen şimdilik bu kadar :) sistemlere yeni giriyorum internet sistemine hiç bakmadım bile =)) Sabahtan beri windows hatalarıyla boğuşuyorum..İnşallah başka bir yardımında daha bilgili olucağım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.