Ftp Şifre Kırıcı-İstediğiniz gibi İndex atın!

29 Ocak 2010
158
0
UZaklar
arkadaşlar ftp şifre kırıcı ile bir sitenin dosya alışverişi yaptığı bölümün şifresini kırabilirsiniz.şifreyi değiştirip siteyi tamamen ele geçirebilirsiniz.istediğiniz gibi index
atabilirsiniz ama 2 kötü yanı var.
1. kullanıcı adını bilmeniz gerek
2.kırma yöntemi baya uzun sürer şöyle açıklıyım 5 haneli şifreye 100000 kere deneme yapıyo.bu denemelerin tanesi 5-10 saniye
antivirus virus olarak görebilir kapayın bence.
Kullanım kılavuzu içerisinde(programın)
(Kendi uploadımdır.)BurayaTıkla

Zip şifresi:Turkhackteam-Saqeslanger

Son düzenleme:

TYSON_

Üye
10 Ara 2008
54
0
secret
Bu Programın İşi Hiç Belli Olmaz 1 Yılda Sürebilir 10 Yılda Belki 10 Dakikada Bulabilir...Onun İçin Boş Konu Diyorum Konunun Altlara Düşmesinide İstemiyorum Yinede İsteyenler Denesin...Buyrun Sonuçlar:

https://tik.lat/Xvncg Temiz Görünüyor

29 Ocak 2010
158
0
UZaklar
haklısın ama geceli gündüzlü en fazla 1 ay sürer :D çalıştır ekranı kapa işine bak başında durmana da gerek yok

oLsunn

Yeni üye
25 Haz 2010
7
0
ftp için porg :) bugune kadar kim kırmış merak ediyorum hadi şifeyi buldu diyelim kulanıcı adını nasıl yapacaksın bazı serverlerde farklı kulanıcı adı vere biliyorsun boş porg bana göre genede emeğine saygım var kardeşim tşk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.