ftp şifre kırıcı????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serci.m

Yeni üye
23 Ocak 2008
10
0
slm millet kolay gele bana acilinden bi ftp şifre kirici program lasim
forumu gesdim ama emin olamadim işe yarayan bi prog bılıosanız paylaşırmısınız??????

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Boyle bır program yok . Ftp sıfre kırıcı dıe bır program olmaz. hersıtenın ftpsı bır dedeıl. Lınux war wındows war . Saglam sunucu war ezık sunucu war . ıss acıkları olan war shell acıkları olan war . Hepsı ayrı . öyle bır program yok bosuna aramayın benden sıze solemesı ındırırsenız ole bırsey wıruslu dosyadan baska bırsey deıldır .

mchikaye

Üye
25 Haz 2008
97
1
ama bulunmuyor duyduğuma göre parayla alınıyormuş senin işini ftp commander görür bende arıyordum buldum sonunda :D ne cabuk deilmi :D bi rep versen diyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.