FTP Voyager 14.0

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,217
28
<? echo “Err
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

FTP Dosya Transfer Yazılımı

Gelişmiş bir dosya transfer (ftp) yazılımı olan FTP Voyager ile sunucunuza veya hesabınız olan herhangi bir ftp adresine rahatlıkla dosya transferi yapabilirsiniz. Gönderme ve indirme işlemlerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde Voyager kullanarak yapabilirsiniz. Yarım kalan indirme işlemlerine daha sonra kaldığınız yerden devam edebilme seçeneğinizde FTP Voyager ile mevcut. Programın virüslere ve diğer kötü içerikli yazılımlara karşı alınan önlemleri gerçekten yeteri kadar mevcut ve programda MLST/MLSD desteğide bulunmakta.
Birçok bilgisayar dergisi ve program siteleri tarafından ödül kazanmış bu FTP programı Windows Gezginine benzer bir arayüze sahip, küçük resim gösterme ve eklenti desteğide mevcut. Son sürümü olan 14.0 da ise pek fazla bir yenilik yok fakat yeni birkaç özellik bulmanız mümkün.

Eklenen özelliklerden Port range limitleme, power transferler, ve anında sıkştırma, bandwith limitleme ve bir kaç özellik daha göze çarpıyor.


19980_medium.jpegFTP Voyager ile sanki Windows üzerinde dosya transferi yapar gibi aynı arayüzü kullanarak sunucunuza veya istediğiniz bir ftp adresine transfer yapabiliceksiniz. Sürükle bırak, senkronize, eş zamanlı transferler ve download işlemlerine otomatik devam etme seçeneklerini kullanabiliceksiniz.


Alıntıdır...


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.