Fud bağlı olan suncuyu değiştirme

DarkSoulKF

Yeni üye
12 Şub 2023
5
0
Merhabalar ben şans eseri premium olan 3losh async rat farklı giriş için özel bin ve user gereken bir sürüm ve bu tarz dosyalar düşürdüm rat kendinden birsürü özellikli ama elimdeki dosyalar bu ratın sunucusuna bağlıydı ve şimdi o vds kapandı ve elimde dosyalar kaldı bu dosyaları nasıl yeni async serverime bağlarım bilgili olanlar yardımıcı olabilirmi elimdeki dosyaları fotoğrafla açıklayayım uzun bir anlatımsa dc den de konuşabiliriz
lphib8x.png

giob5ij.png

c344su6.jpeg

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
632
138
Yeni Zelanda
Merhabalar ben şans eseri premium olan 3losh async rat farklı giriş için özel bin ve user gereken bir sürüm ve bu tarz dosyalar düşürdüm rat kendinden birsürü özellikli ama elimdeki dosyalar bu ratın sunucusuna bağlıydı ve şimdi o vds kapandı ve elimde dosyalar kaldı bu dosyaları nasıl yeni async serverime bağlarım bilgili olanlar yardımıcı olabilirmi elimdeki dosyaları fotoğrafla açıklayayım uzun bir anlatımsa dc den de konuşabiliriz
lphib8x.png

giob5ij.png

c344su6.jpeg
sen bunları nerden buldun biz bunu 1 yıl önce yapmıştık js de objecti kullanarak siteden indirtiyioduk bu publicmi oldu yoksa priv biyerdenmi aldın?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.