Fudlamak ne demektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jus

Üye
4 Eki 2012
73
0
Arkadaşlar fudlama nasıl yapılıor virüsden nasıl saklanıyor bi anlatırmısınız yapmak zormudur . ayrıca serveri bozuyo diorlar bazen konularda o ne demek .bide bende sypnet war serveri acıorum calısıor ama acan kişide durmadan yazı cıkıo spynet die yazıda g mail adresi site adresi verio full sürüm dio sonra tamam dioz bida cıkıo neden böyle

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Arkadasım Daha Önceki Konunda Oldugu Gibi Sana Yardım Edeyim Yine Ama Bu Sorunlarını Bir Konu Altında Topla Veya Sabit Bir Kişiden Bilgi Al Bunun Gibi Konularda Bana Ulaşırsan Yardımcı Olurum. Neyse Konuya Geceyim;

Fudlamak Serveri Gizlemektir Ve Serveri Bozmak Denilen Şeyde Çalışmasını İptal Etmek Gibi Birşeydir Yani Tam Giremedim Konuya Ama Kafam Dağınık Yani Sen Profilime Gir Ziyaretçi Mesajı Bırak Msn Ekleyip Halledeyim Sorunlarını

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Evet Crypter Bir programdır Server Exeleri Trojanları Vesayre Bir Nevi olsa Sağlam kalana kadar Virrüsüz Gösteriyor Kurbanda Sonucları Gorunce Kanıyor Vede İndiriyorum Ama Kesinlikle Rapor Bildiren Siteler Kullanma.. Emeklerin Boşa Gider + Fud Oranı Düşer..

Bu Kadar Yeterli olmustur İnşallah ;)

İyi Forumlar

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Evet Crypter Bir programdır Server Exeleri Trojanları Vesayre Bir Nevi olsa Sağlam kalana kadar Virrüsüz Gösteriyor Kurbanda Sonucları Gorunce Kanıyor Vede İndiriyorum Ama Kesinlikle Rapor Bildiren Siteler Kullanma.. Emeklerin Boşa Gider + Fud Oranı Düşer..

Bu Kadar Yeterli olmustur İnşallah ;)

İyi Forumlar

Yarbay'ım Yine Acıkladı Olayı İste Bende Bunu Demeye Calısıyordum

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Rütbe Önemli Deil Kardesim. Ayrıca Jus DNqR1 Yardımcı olmaya Çalışmış Sadece Nasıl Antalacagını Bilemims Bu normal Bir Seydir Daha Fazla Uzatmayın..

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.