Çözüldü Fud'lu Rat veya Keylogger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kripot

Yeni üye
10 Mar 2016
30
0
Merhaba arkadaşlar Fudlanmış bir şekilde satılan Rat veya Keylogger bulma ihtimalim var mı?

Var ise nerden bulabilirim ve ömrü ne kadar sürer bilgisi olan tecrübesi olanlardan cevap almaktan

mutluluk duyarım, teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
tht yardım merkezine açmanız gerekiyor

googleye Crypter diye aratın son 1 hafta aratın

ben o şekilde bulup kullanmıştım

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba arkadaşlar Fudlanmış bir şekilde satılan Rat veya Keylogger bulma ihtimalim var mı?

Var ise nerden bulabilirim ve ömrü ne kadar sürer bilgisi olan tecrübesi olanlardan cevap almaktan

mutluluk duyarım, teşekkürler.
Merhaba değerli üyemiz internette veya forumdaki crypterler patlamıştır aylar olmuş, şuan forumda sağlam crypter yoktur, bulduğunuz paylaşılan crypter bile belki 1 hafta belki o gün içinde patlar.Size önerim kendi crypterinizi yapmanızdır hiç kimse virüstotale taratmayacağı için daha uzun gitmesi açısından kendinize yapabilirsiniz.Saygılarımla

http://www.turkhackteam.org/undetec...pter-yapimi-saf-kodlarla-anlatim-ankebut.html

Kripot

Yeni üye
10 Mar 2016
30
0
Çok teşekkür ediyorum bu yöntemleri eskiden kullanarak cryptleme işlemini Ankebut sayesinde başarılı bir şekilde tamamlamıştım.Akabinde bu konuyu açmadan önce tekrar bu işlemleri yaptım fakat windows defender'dan kurtulamıyor crypterlanan ratlar veya keyloggerlar.Bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Çok teşekkür ediyorum bu yöntemleri eskiden kullanarak cryptleme işlemini Ankebut sayesinde başarılı bir şekilde tamamlamıştım.Akabinde bu konuyu açmadan önce tekrar bu işlemleri yaptım fakat windows defender'dan kurtulamıyor crypterlanan ratlar veya keyloggerlar.Bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.