Full Eğitim Setleri [Her Kategoride]

Cympries

Üye
24 Nis 2016
140
0
Böyle dev bir sunum eminim ki çok büyük bir emek gerektirir.
Forumdaki teşekkür butonunda keşke kaç kere teşekkür ettiğimde gösterilse.
Çalışmalarının, paylaşımlarının devamını dilerim.
Her şey için teşekkürler.

redhack3459

Yeni üye
20 Eyl 2015
38
0
bence helal olsun o kadar tek tek bunları toplamaya uğraşmıssın çok önemli bir paylaşım ellerine sağlık dostum.

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Linklere genel olarak baktım kırık link göremedim varsa özel mesaj yoluyla bildirin lütfen. Eklenmesini istediğiniz setler varsa bana ulaştırabilirsiniz.

Konu Güncel.
10.05.2016 15:57

//Edit

10 Yeni Set Konuya Eklenmiştir.

Adobe Premiere Pro CS6 Eğitim Seti
Autocad 2015 Eğitim Seti Türkçe Ses + Video
[BONUS]Bilimsel Ve Teknik Kaynaklar Kitapları PDF
Udemy Photoshop Rötüş Eğitim Seti Görsel
[BONUS]Google Servisleri Eğitim Seti Türkçe
Visual Basic.NET Bilge Adam Eğitim Kitabı Türkçe PDF
Visual Basic 6.0 Eğitim Kitabı Türkçe PDF
Visual Basic 6.0 PRO Eğitim Seti Türkçe
Delphi 2011 Eğitim Seti Türkçe
3DS Max + Vray Eğitim Seti

16 May 2016
37
0
bu programları torrent olarak paylaşabilirmisin rica etsem cok uzun suruyor indirmek net baglantım zayıf kesılıyor sonra tekrar başlamak zorunda kalıyorum yardım lutfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.