Galatasaray Tasarım Çalışması

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
Umarım beğenirsiniz.
Yorumlarınız benim için önemli :)

Ads-z.jpg

https://i.ibb.co/B4TQLqC/Ads-z.jpg

Son düzenleme:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,175
567
26
Sakarya
merhaba, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın mesela bu aslan için arkaplan çok uyumsuz görünüyor onun yerine kendiniz arkaplan oluşturun ateşler içerisinde 3-5 png ile kolayca halledersiniz arkaplanı gs logosunun parçalı halini anımsatın aslan logonun içinden çıkmış gibi bir de bu şekilde deneyebilirsiniz
mesela gs logosu bununla birleşse https://www.freeiconspng.com/img/47871
aslanda oradan çıkmış olsa ne dersiniz
;)

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
merhaba, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın mesela bu aslan için arkaplan çok uyumsuz görünüyor onun yerine kendiniz arkaplan oluşturun ateşler içerisinde 3-5 png ile kolayca halledersiniz arkaplanı gs logosunun parçalı halini anımsatın aslan logonun içinden çıkmış gibi bir de bu şekilde deneyebilirsiniz
mesela gs logosu bununla birleşse https://www.freeiconspng.com/img/47871
aslanda oradan çıkmış olsa ne dersiniz
;)

yorumlarınız için teşekkürler hayal gücümü kağıda dökmeye alıştım onun için bilgisayarda biraz zorlanıyorum artık tasarım yapmayı düşünmüyorum kağıt üstünde devam edicem tekrardan teşekkürler fikriniz güzel :)

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
629
yorumlarınız için teşekkürler hayal gücümü kağıda dökmeye alıştım onun için bilgisayarda biraz zorlanıyorum artık tasarım yapmayı düşünmüyorum kağıt üstünde devam edicem tekrardan teşekkürler fikriniz güzel :)

Kağıt üstünde yapmak grafik tasarımdan daha zor kardeşim benim. Eğer dünkü açtığım konu yüzünden kararından döndüysen hakkını helal et, hepsi iyiliğiniz için söylendi. Biraz photoshop eğitim videoları izle, bol bol kitap oku. Hayal dünyanı geliştir. Kolay pes ederek olacak iş değil bunlar gerekirse teker teker anlatırım ben sana :) ama vazgeçme...

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
Kağıt üstünde yapmak grafik tasarımdan daha zor kardeşim benim. Eğer dünkü açtığım konu yüzünden kararından döndüysen hakkını helal et, hepsi iyiliğiniz için söylendi. Biraz photoshop eğitim videoları izle, bol bol kitap oku. Hayal dünyanı geliştir. Kolay pes ederek olacak iş değil bunlar gerekirse teker teker anlatırım ben sana :) ama vazgeçme...

kağıt üstünde yapmak daha güzel daha rahat istediğin herşeyi düzeltebiliyorsun silebiliyorsun ama bilgisayar olunca çiziyorsun bi yer yamuk oluyor silemiyorsun silince kötü duruyor tonlamalar birbirini tutmuyor ben hayal gücümü kağıt üstüne dökmeye alıştım kağıt çizimleri daha eğlenceli geliyor ben zaten üniversite öğrencisiyim yeterince kitap okuyup doğayı inceleme fırsatına sahibim ama bu konu bana göre değil benim alanım sosyal medya onun dışında diğer alanlardada bilgi konusunda hakimim benim sadece alındığım nokta şu ben 3-5 satırlık bir yazıya bile emek diyorum bu adam gidip araştırmış okumuş geliyor yazıyor buraya bi emek harcıyor zaman harcıyor bilgisini bizimle paylaşıyor diyorum ama sizin eleştirileriniz o kadar kırıcıki insan tasarımdan soğuyor dün okuyacak zaman bulamadım ama bugün gördüğümde daha önce tasarım yapmayan ben bişiler denedim tasarımla ilgili olan bütün konuları okudum denemeye çalıştım eğer her yaptığımı buraya atmayacaksam ben nasıl gelişicem peki? sizin yorumlarınız tavsiyeleriniz olmazsa nasıl gelişicem? belki haklısınızdır sizin istediğiniz düzeyde değiliz ama keşke bunu konu olarak değilde herkesin açtığı konularda tavsiye vererek uygulasaydınız en azından şunu diyebilseydiniz ben bu kızın veya bu erkeğin çalışmalarını daha yeni görüyorum bu bölümde belliki yeni başlamış bi bilgisi yoktur veya eksik olan bilgileri vardır bi tavsiye vereyim diyebilirdiniz neyse çok konuşulacak bişi yok iyi günler dilerim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.