Garip bir hata ingilizcem bile yetmedi.

Bait

Üye
31 Eki 2013
120
0
Mersin,TR
Kolay gelsin THT ailesi ben geçen hafta sıkıldığım için kafa dağıtma amacı olarak steam dan 2 adet oyun satın aldım biri counter strike : global offensive diğeri çok zevkli olan valve yapımı Garry's Mod gelelim sıkıntıya sıkıntıyı Garry's modda alıyorum dün akşama kadar herşey normal iken dün akşam bu hatayı aldım ve bu hata bu gün de devam ediyor. En çok Garry's mod oynuyorum indirimde 2.43 dolara aldım Counteri ise 14.99 dolara aldım yardımcı olabilecek biri varsa gerçekten çok memnun kalıcam hatta ve hatta counteri ona vermek isterim zaten fazla oynamıyorum bilek istiyo biraz gamer olmadığımız için :D

Oyunlar: Counter-Strike: Global Offensive on Steam

:::::::::: Garry's Mod on Steam

http://i.hizliresim.com/KnoO8B.jpg

Ve aldığım hata hiç bir sunucuya giriş yapamıyorum....

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.