Garip Bir Web Linux (İnfolar İçeride)

therealgoko

Yeni üye
10 Nis 2020
13
2

Beyler Selam.

Yarım saatir bir site üzerinde "WEB KALİ v4.14" olan linux içerisinde birkaç arama yaptım içerisinde çok karmaşık şeyler buldum. Normal kali komutlarıyla bir yere kadar gidebildim ama sistemde değişik olaylar dönüyor whoami dediğimde bana alice olduğumu söyledi 2019 belgeleri var içeride. Sudo su yaptım root passwordunu siz de girebilin diye değiştirdim. Eğer sistem kendini gir çık yaptığında ilk baştaki haline döndürmüyorsa içeride biraz gezinin. Bir ton PNG dosyası Bir ton JPG dosyası var içeride. Kali komutlarıyla açmaya çalıştığımda gif dosyalarını açamadım. İşin garibi sudo apt-get komutunu çalıştırmıyor sistem.

Site ADRESİ

*EĞER KENDİNİ RESETLEMEDİYSE* - sudo girişiniz için;

root
THTHERE
eğer sıfırladıysa sudo su yapınca girişi sağlıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.