Garip Rüya

BeterAli

Üye
1 May 2016
189
0
Direkt söze gireyim

Bu gece uykumda apartmanın duvarını sprey boyayla boyuyordum.Geceydi.Karanlık olduğu için sprey boyanın ne renk olduğunu bilmiyorum.

Uyandım ve dışarı ekmek almaya gittim.Rüyamda gördüğüm yerde sprey boyayla boyanmış mavi yuvarlak bir şekil vardı.

Uyurgezer miyim diye düşünüyorum ama rüya olduğundan adım gibi eminim...

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
22
.
Sen aslında süper güçlere sahip bir çoçisin ve mukilerle ileride kavga edeceksin ve bu buyuk savaşı ne çoçiler ne mukiler kazancak bu savaşı aslında mokiler kazancak sonra sinirlenip evrip geçirip çokoyu oluşturacaksın ve tüm güçlerini birleşip rüyaların efendisi olacaksın!

BeterAli

Üye
1 May 2016
189
0
Sen aslında süper güçlere sahip bir çoçisin ve mukilerle ileride kavga edeceksin ve bu buyuk savaşı ne çoçiler ne mukiler kazancak bu savaşı aslında mokiler kazancak sonra sinirlenip evrip geçirip çokoyu oluşturacaksın ve tüm güçlerini birleşip rüyaların efendisi olacaksın!

İhbar edildin dostum

supersivor

Üye
13 May 2016
61
0
Bence sen olanı görmüşsün ama sonradan rüyana da yansımış. Gözümle görmedim desen de bir şekilde o gözüne çarpmıştır... Sonra onu rüyanla bağdaştırmışsındır. Bende de çok oluyor.. :)

hc418

Üye
1 Nis 2016
207
0
Belki rüyana yorum veremem, ancak buna azda olsa benzer bir olayla bende birinden duymuştum. Eskiden çalıştığım şirkette bir müşterimize gitmiştik. Gittiğimizde adamın buzdolabı arızalı olduğunu gördük. Biz tamir ederken evin sahibi de kendi aralarında muhabbet ediyorlardı. Birden adam dedi işte; Ben gece rüyamda buzdolabını gördüm. Sonra sabah kalktım buzdolabı çalışmıyor.
Okuduğum bir çok ilim kitaplarında bu türlü şeylerde cinlerin parmağı olduğu söylenmekte.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron
Günlük yaşantında sen farketmesen bile çok fazla obje görürsün. Algı ile alakalı birşey bu.

Beynimiz her zaman aktif görüntüleri işleme koymaz, çevremizde ki pasif görüler de retinaya düşer ama o bölgede seni uyaran bir etken olmadığı için gördüğünü farketmezsin.

BeterAli

Üye
1 May 2016
189
0
Belki rüyana yorum veremem, ancak buna azda olsa benzer bir olayla bende birinden duymuştum. Eskiden çalıştığım şirkette bir müşterimize gitmiştik. Gittiğimizde adamın buzdolabı arızalı olduğunu gördük. Biz tamir ederken evin sahibi de kendi aralarında muhabbet ediyorlardı. Birden adam dedi işte; Ben gece rüyamda buzdolabını gördüm. Sonra sabah kalktım buzdolabı çalışmıyor.
Okuduğum bir çok ilim kitaplarında bu türlü şeylerde cinlerin parmağı olduğu söylenmekte.

İnşallah öyle bir şey değildir.Yorumunuz için teşekkürler

Günlük yaşantında sen farketmesen bile çok fazla obje görürsün. Algı ile alakalı birşey bu.

Beynimiz her zaman aktif görüntüleri işleme koymaz, çevremizde ki pasif görüler de retinaya düşer ama o bölgede seni uyaran bir etken olmadığı için gördüğünü farketmezsin.

İnşallah öyle bir şeydir algı,bilinçaltı falan...

Cinlerle falan alakalı değildir inşallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.