Garip Video

SoloPrest

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
304
1
Nowhere
Merhaba herkese başıma geçenler de garip bir olay geldi ben de size anlatayım dedim :
Olay şöyle başladı ben 1 yıl önce youtubede hipnoz videoları arıyordum çok hoşuma gidiyordu böyle gözün bir garip oluyor fln :D ama sonra youtubede korkunç hipnoz diye arattım bir arkadaşım izlemiş böyle bir video 1 hafta korkularını falan görmüş merak ettim arattım orada en başta 1 video vardı bir odaydı ben bilgisayarın kamerasından bakıyordum video 30 saniyeydi önümde bir sandalye arkada bir eski yatak tablo vesaire kimse yoktu odada bilgisayar yerdeydi sonra kapı tırmalanmaya başladı kafama frekans sesleri gelmeye başladı ne oluyor filan demeye başladım kafam ağrımaya başlamıştı videoyu durdurdum 2 kulağımda çınlıyordu devam ettirdim videonun sonuna geldim 25-26 saniyelerdeydim kapı aralandı ve birden kapandı yüksek bir sesle ve video bitti buneydi demeye başladım neler oluyor sonra videoyu başa aldım bu sefer sandalye yerinde yoktu bu sefer bilgisayarın kamerasında değildim koltukta bir kameradaydım bakıyordum öylesine sonra farkettimki ben zaten odadaymışım demin videoda izlediğim odada gözüm bir koltuğa gidiyor bir odaya ellerim hareket etmiyordu içimde sebepsiz korku oluşmuştu sonra kapı tırmalanmaya başladı ve yavaşça açılmaya başladı zorda olsa videoyu durdurdum ve şokun etkisindeydim yine aynı şeyler olacağını biliyordum aynı videoyu izlemenin alemi yok fakat videonun sonuna mouseyi getirdiğimde orada bir kadının bana baktığını gördüm bakıyordu ve duygusuz bir şekilde video bitmiyordu 29. saniyede takılıp kalmıştı ama kadın hareket ediyordu elini sağıma getirirken video bitti ne olduğunu anlamadım videoyu demin izlemiştim ama kadın yoktu her neyse yorgunluktandır deyip yatağıma gittim yarın olunca bilgisayarı açtım ve yine korkunç hipnoz diye arattım fakat o video çıkmadı sanki yer yarılmışta içine düşmüş gibiydi her videoya baktım ama yoktu isim değiştirmiş diye kanalın adını arattım ama yoktu sanki gitmiş gibi yoktu kanalda videoda.Beyler tuhaf bir olay değil mi ? şahsen yaşadım bunu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.