Gastirit ve Reflü

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
Merhaba dostlar
Forumda gündelik konularımıza nazaran böyle bir konu ile girmeknistedim bu sefer;
Bu iki hastalığı geçirdiğimden beri 2 3 aydır bir türlü rahat edemedim , sürekli karın bölgesi şişiyor karın ağrıları nefes darlığı panikler uyku düzensizliği vb her gün iyi hissetmek için kilometreler yürüyorum hatta bir pedometre uygulması indirdim ve hedeferim var rekorum günde 24737 adım ama bazen ne kadar özen göstersemde maalesef arınamıyorum , dar alanda duramıyorum , ölüm korkusu ve ölüceğimi düşünüyorum bayadır belkide yanlızlıkdan ve diğer arkadaşlar gibi depresyonun verdiği etkilerdir , benimle aynı durumu yada benzer durumu yaşıyan arkadaşlar iletişim kurabilir muhabbet edebiliriz yanlız değilsiniz okuduğunuz için teşekkür ederim

1 Ara 2022
152
60
Bende uzun süre reflü sorunu ile uğraştım özellikle de spor zamanında ama senin ki biraz insanlardan uzak kalmaktan kaynaklı gibi duruyor sanal dışında kendine bir arkadaş çevresi edinmeyi dene eğer yapamazsan da üzülme yalnızken insan kendisini tanır ve yeni şeyler öğrenmeye daha çok meyilli olur bir de hata yapıp bir psikiyatr a görüneyim deme sadece bir tavsiye uyup uymamak senin elinde

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
Bende uzun süre reflü sorunu ile uğraştım özellikle de spor zamanında ama senin ki biraz insanlardan uzak kalmaktan kaynaklı gibi duruyor sanal dışında kendine bir arkadaş çevresi edinmeyi dene eğer yapamazsan da üzülme yalnızken insan kendisini tanır ve yeni şeyler öğrenmeye daha çok meyilli olur bir de hata yapıp bir psikiyatr a görüneyim deme sadece bir tavsiye uyup uymamak senin elinde
Psikiyatıra görünmedim işlemesin diye özel psikoloğa gittim aylarca onlaydım, pişmanım gereksiz yatırim olmuş , yaşadığım her bir köy o yüzd3n imkanda insanda yok şartlar zor iş bulmak zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.