Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Kitaplardan Çıkartılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Benim çocukluğum Atatürk'le geçti.Ben Atatürk'ü örnek alarak çalışıyorum ve çalışmaya devam ediyorum.Okula her gün Atatürk'ü örnek alarak gidiyorum.

Peki yeni nesil neyi örnek alacak ?

Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerini inkâr edenler ve beni yerenler çıkabilir. Hatta bunlar, benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidirler ki bu fikirler, Hint'ten, Mısır'dan döner dolaşır gene gelir, verimli neticeleri kalpleri doldurur.
Mustafa Kemal Atatürk

gokay0719

Üye
13 Şub 2012
187
0
İstanbul
Artık bizlere daha çok iş düşüyor Atamızın devrim ve inkilaplarını en önemlisi Atatürk sevgisini çocuklarımıza biz öğreteceğiz.

ByEmRe35

Katılımcı Üye
28 Eki 2013
533
0
İzmir
bu konuyu ilk ben açmıştım daha önceden onun yerine ronaldo ve bir kadın girdi böyle saçmalık olamaz ama kimse inanmadı bir sürü kaynak kitap'ın pdf sini vermeme rağmen

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
Evet maalesef ama arkadaşın dediği gibi bur da iş bize düşüyor Atatürk'ü Kitaplardan silebilirler ancak bizlerden silemezler ne kadar uğraşsalar da bizim Atatürk sevgimiz daha çok artacaktır.

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
O da bişey mi ? Üstüne bide MEB'in hazırlamış olduğu imam hatip kitaplarında laikliğin tanımı Allah'ı esas almamak vs. cümlelerle tanımlandı.Atatürkü silmek istedikleri gibi onun ilke ve inkılaplarını da silip bizleri araplaştırmak istiyorlar siyasal islamcı şeytanlar.

Ayberk25

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
436
9
c:/
bildiğim tek birşey var gelecek nesil türklüğünü bile benimsiyememiş bu ülkeyi kurtaran ve kuran adamı tanıyamamış araplaşmış olucaklar :(

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
Abi şimdi küfür edicem cidden kendimi çok zor tutuyorum ya.Böyle baya aile büyüklerini kapsayan saygıyla anan bi küfür edicem kendimi çok zor tutuyorum bu ülke bu halk bu günleri görmeyi haketmiyordu.Zamlarla tütün sarmayı öğrettiniz , rakı yapmayı öğrettiniz.Her türlü çakallığı öğrettiniz.Ancak kendi öğrenemediğiniz bişey var bu millete Atatürk'ü unutturamazsınız bu ülkede her zaman son sözü Atatürk ve onun izinden gidenler söyledi söyleyecek!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.