GBF123Script V1.1 - Minecraft Website Script - Admin Panelli Hoş Tasarım Ve Özellikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GBF123

Üye
16 Ocak 2019
122
2
Scripti kullanmanızı önermem. İlk olarak batihostun kendi yaptığı scriptin editlenmiş hali. başınıza yasal sorunlar gelebilir. 2. olarak bir sürü açık var. Kullanmayın

öncelikle değerli yorum için teşekkür ederim;
skript içinde bazı yerler alıntı konu başında belirtmiştim ki bazı yerleri sıfırdan yazmam benim açımdan gerçekten çok zordu.
ama merak etmeyin skriptde herhangi yasal sorun olma imkansı %0 dır efendim.
pekiya olan açığı söylermisiniz yardımcı olabiliyim ?

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Link kısaltma yasaktır. Linki kaldıracağınız zaman bana öm yoluyla ulaşınız ben de konunuzu tekrardan açayım.

ArdaTRYT

Yeni üye
26 Mar 2019
2
0
knk rar şif verir misin bide ben minecraft için değilde toppluluk forum gibi bişey yapmak istiyorum bundan yapılır mı?

GBF123

Üye
16 Ocak 2019
122
2
rar passlar gönderilmiştir

teşekkür edenlere rar passlar gönderilmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.