Geceleri ses duyma

Ghost3838

Üye
22 Eyl 2013
127
0
Arkadaşlar Biraz Kafam Karışık Sosyal Fobi anksiyete Var

Geceleri Garip Sesler Duyuyorum İsmimi Duyuyorum mesela Yada Kulaklık Taktıgımda Şarkı Karışıyor Garipsesler İle Ama Ne Söyledikleri Karışık Anlaşılmıyo

Uykum bozuk 3-4 gözlerimi kapattımda degişik birşeyler oluyor halüsinasyon ama Görüntü yok

ama ani refleks veriyo vicut :( korkmaya başladım

Not: Doktara Gidemem Varmı Aynı Durumda Olan

Son düzenleme:

StJoUsAmA

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
472
0
Kardeş boy abdesti al allahı an bişeyin kalmaz.Kormana hiç gerek yok.Rahatsız edeliyo olabilirsin.Ancak düzelmesse psikiyatır:)D)'a git.Tedavi al düzelir.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Kardeşim bak cidden makara falan geçmiyorum camii hocasına git o seni zaten yönlendirir eğer sesler geliyorsa sana musallat olmuşlar demektir rüyanda falan ilişkiye girdikten sonra abdest falan almayıp cenabet cenabet dolaştın galiba sana iyice musallat olmuşlardır valla bak bu işin sonu temiz değil.

Her gece yatmadan önce abdest al öyle yat
Ayetel kürsi oku
Nas-Felak surelerini oku
Fatiha suresini oku

asyahasret4747

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
412
0
Kardeşim bak cidden makara falan geçmiyorum camii hocasına git o seni zaten yönlendirir eğer sesler geliyorsa sana musallat olmuşlar demektir rüyanda falan ilişkiye girdikten sonra abdest falan almayıp cenabet cenabet dolaştın galiba sana iyice musallat olmuşlardır valla bak bu işin sonu temiz değil.

Her gece yatmadan önce abdest al öyle yat
Ayetel kürsi oku
Nas-Felak surelerini oku
Fatiha suresini oku

Arkadaş haklı bencede.Ama belli olmaz yinede.

bakiiy38

Üye
9 Ağu 2012
88
0
Sakın Camii hocasına falan gitme. Sofilermiş şeyhmiş gitme.
şirk işliyor onlar sana yardımcı olamazlar.
Rukye'ciye git. Rukye Kur'an-ı Kerim'deki Şifa ayetleri ile tedavidir.
Ben yardımcı olurum eğer iş ciddi olursa.

Ghost3838

Üye
22 Eyl 2013
127
0
mesela dün babam gece yat hadi oglum dedi kulaklıgı taktım babamın sesi deyilde başka biri cok derin bir sesten ismimi söylüyor ama yat demiyor sadece ismimi söylüyor bu aralıklar ile 30sn kadar sürüyo

yatarkende aynı olayvar gece yatamıyorum bu yüzden cıtırtı cıksa korkudan ölüyorum

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Kardeşim bak ben dahil herkes kendine göre yorumlamış her kafadan ayrı bir ses çıkmış bunu ailenle paylaş derim sorunun daha önceden çok kişi tarafından yaşanmış ve sonu güzel bitmemiş senin gibi çok olay duymuştum seni korkutmak istemem ama hafif alıncak bir şey değil bu :/

ve onlar sıkıntıyı severler içini ferah tutmaya bakmanı tavsiye ederim.

Ghost3838

Üye
22 Eyl 2013
127
0
AİLEME Anlatamam cekiniyorum zaten sosyal fobi bunun başlı utan gaçlık hiç arkadaşımyok hep yalnızım 1tane ark var dostum her sorunumu bilir onlada fazla görüşemiyoruz hafta sonları dışarı cıkmıyorum sürekli evdeiym hafta içide çalışıyorum cok yalnızım cok da üzülüyorum sorunlarımı düşündükce offffffffffffffffffffffffffff :(

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
sen bizden önce bu durumu ailenle paylaş biz seni sadece burada tanıyoruz yada hiç tanımıyoruz nasıl birisin bilmiyoruz bile bu konuda sana yardımcı olacak ailendir çünkü seni artık kaç yaşındaysan bu yaşına kadar onlar getirmişlerdir onlar seni daha iyi bilirler daha iyi tanırlar kardeşim . bizim burada birşeyler söylememiz yanlış olabilir veya seni iyice tedirginliğe korkuya da düşürebiliriz . unutma ki korkudan her şey olur kardeşim . en iyisi bu konuyu ailenle paylaş. utanıyorum demişsin ama tek çarede o gibi gözüküyor dostum.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
AİLEME Anlatamam cekiniyorum zaten sosyal fobi bunun başlı utan gaçlık hiç arkadaşımyok hep yalnızım 1tane ark var dostum her sorunumu bilir onlada fazla görüşemiyoruz hafta sonları dışarı cıkmıyorum sürekli evdeiym hafta içide çalışıyorum cok yalnızım cok da üzülüyorum sorunlarımı düşündükce offffffffffffffffffffffffffff :(

böyle devam edersen ileride daha büyük sorunların çıkacak ailene anlatmak zorundasın kardeşim her insanın sorunları var senın böyle bir sorunun vardır benimde başka bir sorunum vardır bunlar doğal şeyler sen anlatmaya anlatmaya işi çok büyütmüşsün ve ilerlemiş annenle konuş ya da abin ablan baban kime yakın görüyorsan kendini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.